Duyurular

07.12.2014

Kıymetli Dostlarım,

Bildiğiniz üzere Kahramanmaraş’a ve Kıbrıs’a kabir ziyaretlerinde bulundum.

Bu ziyaretlerde beni yalnız bırakmayan ve hayır dualarıyla bana destek olan tüm dostlara sonsuz kere teşekkür ederim.

Kahramanmaraş’ta ÖZDOĞAN ailesine ve Kıbrıs’ta da Şeyh Nazım Kıbrisi Hazretlerinin tüm ailesi ve bütün gönül verenlerine yani cemaat mensuplarına çok teşekkür ediyorum. Kendi evimde olduğumdan çok daha rahat olmamı sağladılar.

Kıymetli dostlarım,sizlerin isteği üzerine yazdıklarıma önem verdiğinizi söylediğiniz için hem ülkemizdeki hem dünyadaki gelişmeleri yorumlayarak, sizlerle paylaşma gayretinde olacağım.

Sizlerin ilgisi sayesinde Facebook’ta ki büyük sayfada yayınladığım videoların izlenme oranı, 1,5 milyon ile 5 milyon arasında değişmektedir. Yazılı paylaşımlarım ise 375 bin ile 1 milyon erişim rakamı arasında değişmektedir. Yapılan beğenileri ve yorumları ise siz zaten görebiliyorsunuz. Bu vermiş olduğum rakamlar sadece Facebook’ta ki büyük olan sayfama aittir. (Diğer Facebook, Twitter ve Instagram hesapları bu rakamlara dâhil değildir.) Siz takip ettiğiniz sürece bende uykumdan fedakârlık yaparak her gece yazmaya devam edeceğim.

Kıymetli dostlarım, görev yaptıkları gazetenin tirajını senelerdir 5 binin üzerine çıkarmayı başaramayan bazı arkadaşlar, hem ülkemizin hem dünyanın gidişatı ile ilgili Maşaallah yapılan hiçbir işi beğenmeyerek, herkesi küçümsemekteler. Bu tavırları ile iyi bir şey yaptıklarını zannederek, savunduklarını düşündükleri davaya maalesef ki insanların olumsuz bakmasını sağlamaktalar.

Milliyetçi-Muhafazakâr dünya görüşüne sahip bütün herkesin saygısını kazanmış olan Ozan ARİF abinin, cezaevinden çıktığımda şahsıma yaptığı ziyaretteki fotoğrafı kullanarak, Ozan ARİF abiyi benim yönlendirdiğim tarzında yazılar yazmışlar. Yani Ozan ARİF üstat da el altından AK Parti’yi destekliyormuş. Üstat’ın yazılarından bunu çıkarmışlar.

Ozan ARİF abi Başbuğun hatırası, bizlerin üstat’ı, ülkücü hareketinde ruhudur. Kendisini kazanmaya çalışacaklarına, ötekileştirmek için her iğrençliği yapıyorlar. Sonra da Türkiye’de kendini Milliyetçi olarak adlandıran insanların %70’inin oyunu neden AK Parti’ye verdiklerini açıklama acizliğine düşüyorlar.

Şahsımla ilgili yazdıklarınız beni üzmez ancak Ozan ARİF gibi bu davanın mihenk taşı ve ruhu olan insanlara kötü söz söylemeyin. Aradan uzun yıllar geçtikten sonra pişman olacağınız şeyleri yapmayın. Unutmayın ki Milliyetçi-Muhafazakâr dünya görüşüne sahip tüm gençlerin aklında mutlaka Ozan ARİF üstat’a ait bir dörtlük vardır.

Önceden çiçek yırtma konusunda bir açıklama yaparsanız bana yapılanları unutacağım diyordum. Ancak artık fikir değiştirdim. Kırmış olduğunuz tüm Ülkücülerden tek tek özür dilemezseniz, cezaevinde yatanların ailesi ile ilgilenmediğiniz için onlardan özür dilemezseniz, iktidardayken daha fazla ceza yatmalarına sebep olduğunuz Ülkücülerden özür dilemezseniz ne ben ne akrabalarım ne de beni seven dostlarımdan hiç biri size oy vermeyecektir! Yolda gördüğüm seyyar satıcılar dâhil olmak üzere herkese de size neden oy vermemeleri gerektiğini anlatacağım.

Özür dilemek erdemdir. Şefkat Çetin ve 3-5 kişilik çetesi hiç değilse bir kere erdemli davranıp, kırdığınız, üzdüğünüz herkesten af dileyip, gönlünü alın. Yoksa seçim günü ne olacağını göreceksiniz.

Unutmayın gözyaşı ile ödenmiş bedeller, tuzlu suyla geri ödenemezler. Bu davaya inanmış herkesin bu uğurda ödediği gözyaşı motifleriyle süslenmiş, mutlaka ki bedelleri vardır.

Yukarıdaki satırda yazdığım gibi bunları tuzlu suyla ödeyip, konu halloldu diyemezsiniz. Şehitlerin, gazilerin, çilekeşlerin ahları sizi asla yalnız bırakmayacaktır. Kendi kendime diyorum ki işime gücüme bakayım, bunlarla uğraşmayayım, sonra bir bakıyorum aleyhimde gazetelerinde yazı yazmışlar. Beni tanıyan veya tanımayan, bir vesileyle selamını ileterek seçim öncesi partiyle lütfen uğraşma diyen dostlara söylüyorum. Sizin adalet anlayışınız bu mu? Onlar bana, Ozan ARİF üstat’a ve tüm eski dava adamlarına her türlü kötü sözü söyleyecekler, cevap hakkımız doğduğunda ise sen cevap verme diyeceksiniz. Lütfen bana hakkınızı helal edin. Bana bu yönde haber yollamaya devam ederseniz ben sizlerin de adaletinden artık şüphe edeceğim.

Şefkat Çetin ve 3-5 kişilik çetesi beni hedefe koyarak hayali bir düşman yarattılar. Maalesef ki bu yalana bazılarını da inandırdılar. Neymiş, biz partiyi ele geçirecekmişiz. Kendileri de bu büyük oyuna karşı can siperhane mücadele eden, fedakâr insan rolündeler. Tek alternatif kendileriymiş gibi hava sunmaktalar. İlkokula giden çocukların bile anlayacağı bu basit şark kurnazlığını bu ülkeyi yönetmeye talip olan bir partinin üyelerinin, anlayamaması ise gerçekten çok acıklı bir durumdur…

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
murat şahin Gönderi no: 156023  /
murat şahin
Degerli büyügümüz sedat peker :admin arkadaşlarım bana güvenli bi adress verin mail veya acık adres sadece bi amplem göndereceğim ve bunu sedat beye sadece gösterin ve bir hayalim olduğunu söyleyin kabul etmezse bi daha sizide meşgul etmem.saygilarimla
murat şahin Gönderi no: 156022  /
murat şahin
Degerli büyüğümüz sedat peker ,size burdan hergün adminleriniz benden bıkana kadar (artık haklarını helal etsinler) mesaj atacağım.çünkü benim tek umudum sizle görüşmek.açık olmak gerekirse ben ülkücü degilim.bi siyasi görüşüm bağlı oldugum tarikat falanda yok.bana bugüne kadar kimse yada ideolojisine davasına baş koyacağım birileri tatmin edici bi açıklama yapamadı.(lütfen ukela oldugum düşünülmesin ) bende kendi ideolojimi kendim projem adına her harfine tırnaklarımla degil tırnakları yerinden sökülmüs parmaklarımla kazıyarak geldim( elbetteki yasadigimiz iyi ve kotu herseyin kat kat fazlasi vardir kurban oldugum ALLAHİM fazlasindan korusun bugünüme binlerce şükür ).vatanimi ceddimi dinimi cok seviyorum.neden size mesaj atiyorum biliyo musunuz çünki daha öncede dedigim gibi siz kendi adaletinizi saglayan birisiniz ve eger bende yoluna ölecegim projemi yapamazsam ve 50 yıl sonra is isten gecerse kahrolurum.benim sizden istirhamim bana 1 şans verip dinlemeniz .Allahim sizden razı olsun.
Ali.KemalHacihasanoglu@dsmart.com.tr Gönderi no: 156009  /
Resimin selam olsun sana hayatımda çok büyük rolün olan ideolum olan sevgim olan saygım olan reisim olan abim olan Sayıon Sedat Peker Gümüşhanede yaşıyorum aslen Trabzonluyum karadenizliyim sizin gibi 30 senedir Gümüşhanedeyim.Dsmart çağrı merkezinde idari iişler uzman yardımzısı olarak çalışmaktayım.Size mesaj atmak istedim lütfen okuyunuz tek temennım okumanız.Çok zengin bir aileye sahip değilim ama şükürler olsun ac değilim açıkta değilim çok şükür elhamdüllüllah karnımız doyuyor fakat küçük bir lokanta açmayı düşünüyorum şirketimizin yanında şirketimizde yaklaşık 500 kişi çalışmaktadır.Sizden ricam lokantanın tadılat işleri bittikten sonra açolış yapmayı düşünüyorum.Lütuf edip açılışa siz değerli reimi görmekten onur ve seref duyarım sizin gümüşhaneye gelmeniz gümüşhaneyi ziyaret etmeniz ve bu açılışta bulunmanız unutulmuş bir şehir olan gümüşhane ve bizlere büyük mutluluk verecektir.Gelmeniz temennısı ile inşallah 15-20 gün içerisnde çalışmamı biterecem ama sizin gelme durumuz olursa programımı ona göre yapacam.Reisim gelirim çok az olamsına rağmen yaklaşık 50000 tl borcun altına girdim bir şeyler yapmak başarmak için lütfen beni kırma bu çok zengin olmayan dar gelirli kardeşini gelmenle mutlu et ben ne para ne baska bır sey istiyorum reisim varlığınla şenlendir onurlandır benim gibi sevenlerini biliyorum kiş senin gelmen büyük bir jest olacak tır gümüşhane halkına ve bana saygılarımla reisim.
SERKAN ALBAYRAK Gönderi no: 156005  /
SERKAN ALBAYRAK
REİSİM SONUNA KADAR SİZİNLEYİZ ALLAHIM SİZE UZUN ÖMÜR VERSİN SONSUZ SAYGILARIMLA SERKAN ALBAYRAK BİR UMUTTUR YAŞAMAK
banuatapoliklinik@hotmail.com Gönderi no: 155991  /
Abi diyosunki istem dişi bi olayda bana ulasin ben silesimi sana ilaki ulasirimda zamanim tukeniyo seninle acil gorusmeliyim numarami veriyim ama oda bi iki güne kapanacak 0542 41314 18 mail at abi sana ulaşmak için benim sana ulasmam lazim abi kapina gelenleri aman diyenleri burada değil diye göndermeye çekler sen secilmissin
cello.6443@gmail.com Gönderi no: 155980  /
selamün aleyküm sedat abinin gideceği yerleri daha önceden bildirmiyomusunuz bizde onun yanında olmak istiyoruz ama hep gezilerden sonra fotoğrafları paylaşılıyo. sedat abiyi ziyaret etmenin bi yolu yokmu. kütahyadan cemal bostan 0543 487 90 64
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız