Duyurular

22.11.2014

Kıymetli Dostlarım,

Geçen gün şahsına saygı duyduğum yaşça bizim büyüklerimiz olan, kendi dönemlerinin önemli isimlerinden bazı tanıdıklarım ziyaretime geldiler. Kendileri benim yapmış olduğum çıkışların çok doğru ve çok yerinde olduğunu söylediler. Bende kendilerine önce teşekkür edip sonra da siz bu davanın önemli şahsiyetlerisiniz, bunları sesli bir şekilde dile getirseniz daha doğru olmaz mı? Dediğimde kendileri bana cevaben, “Reis bizde konuşacağız ancak zamanını bekliyoruz” dediler. Bende kendilerine “ yaşınız artık 60’ın üzerinde bundan sonra gidilecek tek yer var orası da önce musalla taşı sonra kabir. Allah aşkına mezarda mı konuşacaksınız dediğimde önce biraz üzüldüler sonrada bana hak verdiler.

Doğru söylediğimi belirterek gördüğümüz haksızlıkları zamanında dile getirseydik belki böyle olmazdı dediler. Kıymetli dostlarım, bunun akabinde kendilerine şunu anlattım. Dünyadaki tüm partilerin programları ve tüzükleri mürekkepli kalemlerle yazılmıştır. Bir parti var ki dünyadaki diğer tüm siyasi partilerden ayrılır. Çünkü onun tüzüğü ve programı şehit kanıyla yazılmıştır.

Kurtuluş savaşında İstanbul henüz işgal altındayken Müslüman Türkler tarafından düzenlenen bir mitingden bahsettim. Konuşmacılardan bir tanesi Cennetmekân Dr. Muhammed Bin İKBAL’ di. Kürsüye gelen Muhammed Bin İKBAL Peygamber efendimiz (s.a.v) müminlere İslam âlimlerini ziyarete giderken onlara güzel hediyeler getirin öğüdünü verdiğini anlattıktan sonra şunu hep düşündüm diyerek konuşmasına devam eder. Peki, ben vefat ettiğimde huzuru mahşerde Allah’ın Resulüyle Peygamber efendimiz (s.a.v) karşılaştığımda kendisine nasıl bir hediye vereyim diye çok düşündüğünü söyler. Daha sonrada ceketinin cebinden küçük bir şişe çıkararak mitinge katılanlara gösterir. Vallahi Cennetin Kevser suları ile bile değişmeyeceğim şehit kanını getirdim. Bu hediyemi beğendiniz mi Ya Resulallah diyeceğim dediğini buna mukabilde mitinge katılan bütün herkes de büyük bir uyanış büyük bir hissiyat değişimi olduğunu anlattım.

Daha sonrada ziyaretime gelen aksakallı diye niteleyeceğim abilere nasıl bir subay savaşta askeri şehit olursa manen bu olaydan sorumluysa sizlerde başkanlık yaptığınız dönemlerdeki şehit olan tüm vatan evlatlarından sorumlusunuz dedim. Bununda çok ağır bir yük olduğunu anlattım.

Bazen düşünüyorum da bazılarının aklımı tutuldu. MHP’yi karıştırmak için benim görevlendirildiğim komedisine azda olsa inanan insanlar oluyor. Kardeşim Allah aşkına kafanızı elleriniz arasına alıp bir saniye düşünün. Komplolar, birilerinin başına sıkıntı getirmek için verilen gayretler, çok başarılı olan insanlara ve kurumlara karşı yapılır. Allah aşkına MHP üst yönetiminin kendisi, başlı başına bir facia zaten. Bunların başarısını engellemek için benim bir çalışma yapmama zaten bir gerek yok ki, seçim barajının bir iki puan üstünde varlıklarını sürdürüyorlar.

Her dönem böyle sanal bir korku, sanal bir hikâye üzerinden kurgu yapıp gözleri kendi başarısızlıklarından başka yere yönlendiriyorlar. Görende 30 senedir hep iktidardalar %50’den aşağı oy almıyorlar. Bu büyük başarılarını çekemeyen güçlerde beni taşeron olarak tutmuşlar da bende bunlarla uğraşıyorum. Bu dünyada ki en saçma fikirden bile maalesef daha saçma.

Evet, tekrar ediyorum ne ben ne akrabalarım nede beni seven hiç kimse Şefkat Çetin ve saz heyeti partiden ayrılana kadar asla MHP’ye oy vermeyeceğiz. Oyumu sömürmelerine izin vermeyeceğim. Yoldan geçen simit satan bir arkadaşımız Türk- İslam davasına hizmet ediyorsa ben o simitçi arkadaşa hizmet etmekten şeref duyarım. Benim ve arkadaşlarımın tek kıstası kişilerin ve partilerin Türk-İslam davasına ne kadar katkı sunduklarıdır.

Kahramanmaraş havaalanına 28 Kasım Saat 14.00’da inerek oradan da karşılamaya gelen dostlarımla beraber Pazarcık merkez mezarlığına geçeceğim.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
sezer karaaslan Gönderi no: 155450  /
sezer karaaslan
Bak Delikanlı Kişi ne kadar temiz olursa Nasibide okadar Temiz 0luR . ( + )
Ozlem YİLMAZ Gönderi no: 155420  /
Ozlem YİLMAZ
Merhabalar ; 29 kasim20014 tarihinde Fatihte ki Sultan sarnicinda vakfimizin lansmani yapilacaktir sizi de aramizda onur konugu olarak gormek isteriz Saygilarimizla T.D.V
Burak Tatar Gönderi no: 155409  /
Burak Tatar
Selamun Aleyküm Reisim, ,Yapmis Oldugunuz Tespitlerin Doğruluğunu Soylediklerinize Karsilik Size Karşı Sevgi Bahcesinin Sürekli Cogalmasindanda Anlariz Ki Ben İnanıyorum ki Sizi Bu Dünyada Kimse Desteklemese Bile Siz Genede Inandığınız Bu Yolda Dogrulari Tek Basiniza Bile Anlatirsiniz Ama Bilinki Siz Tek Değilsiniz..ALLAH'im Hem Bu Dünyada Hemde Ahirette Daima Mükafaatini Arttirsin Türk'ün Reisi..Reisim Daha Öncede Ifade Ettiğim Gibi Lütfen Ülkücülugun Sahislar Tarafinda Sözlü Tebliğlerle Alinamayacagini Belirtmenizi Sizden Tekrar Rica Ediyorum.Saygi ve Sevgilerimle Kıymetli Ellerinizden Oper Sizi Ailenizi ve Tüm Sevdiklerinizi Yüce RABBIMe Emanet Ederim.Iyiki Varsin Türk'ün Reisi
İhtiyar Moderator Gönderi no: 155408  /
İhtiyar Moderator
Sevgili Sedat Peker MHP üst yönetimi diyerek basladiginiz sözlerde eksiklik olduğunu düşünüyorum. Mhpde ben şahsım adına herhangi bir yönetim göremedim. Yöneten varda ne yönetim anlayışı nede yönetim denilen şeye uzun zamandir ben denk gelemedim. Eğer MHP de bir yönetim varsa neden eski ülkücülerin :%75 i ak partiye oy atıyor. Mhpde bir koltuk sevdası var ve bu koltuk öyle bir şey ki başarısız olduklari gerçeğini görmezden geliyor, taban tarafindan istenilmedigin gözlerini kapıyor. Ne siyasetten anlıyorlar nede yönetimden. Bugün Mhpye küs olan milyonlarca insan var. Eskiden Mhpye oy atanlarin sayisi su anda Ak partiye geçmiş durumda. MHP te oy veren dostlarım inat uğruna oy veriyor. Yoksa onlar da memnun değil. Tabanından ayrılan bir partidir MHP su anda. Bu partiyi bu hale nasıl getirdiler bilmiyorum ama bu deveran hep boyle gitmez. İşin açığı ve sözün özü sudur ki MHP de görmek istediğim ilk insan Sedat Peker dır her ne kadar siyasete atılmak istemediğini söylese de. 80 lerde ölen ülkücü sehitler vardı MHP sen su anda kaç kişi ölenlerin adini biliyor ? Bu insanlar hic uğruna şehit olmadılar. Onlar dava onlar inanç insanlariydilar. Ve şu anda MHP üst yönetimindeki herkesten daha fazla ülkücü daha fazla vatan millet sevdası içindeydiler. Şu anda onların ailesinin çoğunun durumu iyi değil. O koltuklara gelenlerden kaç tanesi ailesine yardim ediyor? Hatirliyor? Ölen ölmüyor biz hatırlıyoruz ülkücüler hatırlıyor... Davasını unutmayan vatan sevgisini koltuğa ve paraya değişmeyen tüm ülkücü insanlara ve Sedat Pekere şükranlarımı sunar; belki bizler öleceğiz ama Allah vakidir ve samimiyeti herkesin arkasındadır der sözlerimi noktaların. Saygılarımla İhtiyar Moderator
betulevran@gmail.com Gönderi no: 155385  /
Reis bir umuttur yaşamak diyoruzya bende umut ediyorumki bir gün sizinle görüşme imkanim olucak sizi görmem lazim benim :(
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız