Duyurular

21.11.2014

Kıymetli Dostlarım,

Bazı arkadaşlarımız şahsımın, mutlaka Cennetmekân Alpaslan TÜRKEŞ’in kabrini de ziyaret etmem konusunda iletiler yazmışlar. Bu benim için çok büyük bir şeref olurdu. Ancak Cennetmekân Başbuğ Alpaslan TÜRKEŞ’in hatıralarını, oy için sömürmekte olan MHP üst yönetimi, maalesef ki mezarını da oy için rehin almış durumdadır. İçeriden aldığım sağlam bir duyuma göre yapacak olduğumuz ziyarete ses çıkarmayıp, oraya bazı genç arkadaşlar yollayarak, şahsımı tahrik etme gayretinde olacaklarmış. Buna mukabil çevremdeki genç arkadaşların, bu kişilere saldırması neticesinde de beni Ülkücü düşmanı diye kamuoyuna lanse etmeye çalışacaklarmış.

Sizlerde takdir edersiniz ki çocukça bir plan yapmışlar ancak ben yine de bu zevki onlara yaşatmamak adına Şefkat Çetin ve saz heyeti partiden gidene kadar ziyaretimi beklemeye alacağım.

Piyasaya yeni çıkan “Sedat Peker’in Gerçek Hayatı”, isimli kitapta da yer bulduğu gibi (Mecnun Otyakmaz başkanın bölümünde) ben Cennetmekân Başbuğun elini ilk öptüğümde 16 yaşındaydım. Elini öptükten sonra 3 gün boyunca elimi yüzümü yıkamadım. Bu yüzden suratımın her yerini sivilceler sarmıştı. Üç günün sonunda arkadaşlarımın neredeyse yalvarmaları üzerine elimi yüzümü yıkamıştım. Cennetmekân Alpaslan Türkeş’e karşı olan sevgimiz, sadakatimiz, bağlılığımız bugüne kadar hiç değişmedi. Bunu Başbuğ tarafından farklı yerlere çalışmakla suçlanan MHP üst yönetimi asla anlayamaz.

Şefkat Çetin, bir açıklamasında isim vermeden ben ve arkadaşlarımı kastederek, “Piyon” tabirini kullanmış. Kendisinin dediğini bir an için doğru kabul etsek dahi şu gerçeği asla unutmamalıyız; Türk- İslam davasında piyon bile olmak, Siyonist İsrail’in uluslararası politikalarında ki takasında Şefkat Çetin ve arkadaşları gibi miço olmaktan çok daha şereflidir.

Şahsımın ne yapacağını merak eden bu cenaha şunu söylemek isterim; Hiçbir unvana, mevki, makama talip olmadan bildiğim doğrular çizgisinde yürümeye devam edeceğim.

Nevşehir’e kalabalık şu sebeple geldi. Ankara’ya ise bu sebeple geldi diye ziyaretlerimi küçültmeye çalışan MHP üst yönetimi, Kahramanmaraş’a ve Kıbrıs’a gittiğimde oralara da on binlerce kişi gelirse acaba ne yapacaklar çok merak ediyorum. Takdir ederseniz ki Kahramanmaraş’a ve Kıbrıs’a hayatımda ilk defa gidiyorum. Unutmadan hem Nevşehir’de hem de Ankara’daki ziyaretlerimize insanların katılmaması için yaptığınız çalışmaları da birçok kişi gibi bende biliyorum. Siz şimdiden hem Kahramanmaraş hem de Kıbrıs ziyaretlerime kimsenin iştirak etmemesi için çalışmalara başlamışsınızdır. Ancak yine rezil olacaksınız. “Çünkü bu dünyada sevgiden yaptırımı daha güçlü olan, hiçbir şeyin olmadığını anlayacaksınız.” Bir insan sevgi için tereddüt etmeden ölümü bile gülerek kucaklar. Vaktinden, unvanından, maddiyatından kısacası sahip olduğu her şeyden vazgeçebilir.

Kıymetli dostlarım, Cumanızı tüm kalbimle kutluyorum bu özel günlerin onur ve şerefinizi çoğaltarak devam ettirmesini Yüce ALLAH’tan diliyorum.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
mengen_y_k_14@windowslive.com Gönderi no: 155938  /
sizin doğruyu ve bu hususta bildiklerinizi yaptıgınızdan terettütümüz yoktur ve olmayacaktır ama artık birşeylerin değişmesi ve bu değişimin içinde sizleri de bir yerlerde görmek isteriz ancak siz ile bu yolda yürünülebilir...
Ferhat Gönderi no: 155413  /
Ferhat
Merhaba Sedat abi, Nasıl başlayacagımı heyecandan olsa bilemiyorum kelimelerimi toparlayabildigim kadarı ile yazmak istedim size.. Lütfen bu mesajımı reisime iletin yetkili arkadaşlar Reis, 21 yasındayım istanbulda oturuyorum bilgisayar yazılımcısıyım ve internet sektöründe varolan kendi işimi sektörde büyütmek istiyorum. Sizden maddi bir beklenti içerisine girmiş değilim ancak kendimi bildim bilesi cesaretinize hayran bir kişiyim, yıllardır boş vakitlerimde erişebildigim kadarı ile sizin hayatınızı araştırıyorum, internetde yayılan videolarınızı izliyorum. Neredeyse son 4 5 aydır sürekli rüyamda sizi görüyorum bunu abartısız söylüyorum. Reisim senden bir ricam olacak seninle görüşmek istiyorum ve bazı sıkıntılarım var bu sıkıntılarımda sizinde fikirlerinizi almak istiyorum. Çünki dedigim gibi cesaretinize hayranım ancak basımdan gecen olaylar artık beni cok bunaltmaya başladı. Şuan tek dileğim sizinle görüşebilmek lütfen reisim allah rızası için bu kardeşinin telaşını hoş gör sizinle görüşmek hayran kaldığım fikirleriniZden kendime artı cıkarma gayesindeyim. Sizden geri dönüi bekliyorım reisim gördüğüm rüya bir an önce gerçeğe dönüşsün sizinle tokalasayım istiyorum. Saygılar abim
Musa kavalcı Gönderi no: 155362  /
Musa kavalcı
Reisim 29 unda kıbrıstada 1000 ler 10000 ler bekliyor.kıbrıstan hemşerin saygılar
ramazan satıcı Gönderi no: 155354  /
ramazan satıcı
DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR CAN REİSİM ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK''
yvzayd@hotmail.com Gönderi no: 155345  /
Hayatı korkak yaşayanlar oturup reisi izlesin, hayırlı cumalar
Ismet Karabicak Gönderi no: 155336  /
Ismet Karabicak
Sefkat Cetin Partiden kovulmasina ragmen tekrar partiye dönmesini ve kovulan yere geri gelmesindeki gururu anlamiyorum. Anlayan varsa lütfen yazsin.....
lprgms@gmail.com Gönderi no: 155330  /
Çok değerli Sedat Ağabeyim; daha önce internet üzerinde paylaşılan videolarınızdada söylemiştiniz, kimsenin ne yapacağınıza karışmasına izin vermeyip doğru bildiğiniz ne ise onun peşinden gidiyorsunuz. Bugün bukadar insan sizin adınız altında bir bütün olabildiyse herkes emin olsunki herzaman en doğruyu siz biliyorsunuz. Saygılar sevgiler her duruşunuzla idolümsünüz. Sayenizde hayattan korkmamayı öğrendim.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız