Duyurular

11.11.2014

Kıymetli Dostlarım,

Bugünkü paylaşımımda Cennetmekân Abdullah Çatlı'yı anma etkinlikleri için Nevşehir iline yaptığım ziyaretten bahsetmek istiyorum. Aynı paylaşımımın içerisinde eğer vakit bulabilirsem, bu etkinliklere katılmamızla ilgili MHP üst yönetiminin yaptırdığı açıklamayı da yorumlamak istiyorum.

Ayrıca Hakan Türk'ün yazmış olduğu "Sedat Peker'in Gerçek Hayatı" isimli kitap satışa sunulmuştur. Kitapevlerinde bulamayanlar, herhangi bir sebeple internet üzerinden kredi kartı kullanarak, satın almak istemeyenler http://www.kitapsepeti.com sitesinden kapıda ödemeli olarak sipariş verebilirler.

Kıymetli Dostlarım, anma etkinliklerinde Çatlı ailesinin misafirperverliğine ve hassasiyetlerine söyleyebileceğim tek şey minnettar olduğumdur. Bir insan ancak bu kadar iyi ağırlanabilir. Hem kendimin hem orada bulunan binlerce arkadaşımın da ortak görüşü budur.

Gökçen Çatlı Hanımefendi ile şu konuda bir istişare de bulunmuştuk; Herhangi bir siyasi partinin lehinde veya aleyhinde konuşmayıp, sadece Cennetmekân Abdullah Abi'nin dualarımızla ruhunu onurlandırmak gayretinde olacaktık.

MHP'nin üst yönetiminin, Cennetmekân Abdullah Çatlı'nın isminin ağırlığının altında ezilmekten kurtulmak için anma etkinliklerine iştirak etmeyerek, Abdullah Abi'nin ismini, unutturmak gayretinde olduklarını biliyorduk. Ancak unuttukları bir şey vardı. Türk-İslam davasına hizmet etmiş dava adamlarını unutturmaya kimsenin gücünün yetmeyeceğiydi. İsimleri kimse tarafından bilinmeyen, Nihal Atsız Hoca'nın marşlarında tarif ettiği bu davaya gönül vermiş adsız kahramanlar, Türkiye'nin her coğrafyasından gelerek vefalarını gösterdiler. Şartlar bu kadar uygun olduğu halde Gökçen Hanım'la olan istişaremize sadık kalıp, MHP üst yönetiminin vefasızlığına hiç değinmedim.

Ancak strateji üretme yeteneğinden yoksun olan MHP üst yönetimi, anma etkinliklerine katılan on binlerce kişinin, Ülkücü olmadığını belirten bir açıklamayı aceleyle yaptırmışlardır.

Onlara kalsa Türk-İslam davasının efsane isimlerini bünyesinde barındıran, Büyük Birlik Partililer Ülkücü değil, Cennetmekân Abdullah Çatlı'nın anma etkinliklerine katılanlar milliyetçi değil, kendini milliyetçi-muhafazakâr olarak adleden insanların, yüzde yetmişi (30'u MHP'ye oy veriyor) AK Parti'ye oy veriyor MHP üst yönetimine göre onların hiçbir tanesi de Ülkücü değil.

Bizim gençliğimizin ilk yıllarında,MHP kapatılmışken( Milliyetçi Çalışma Partisi'nin açık olduğu dönemlerde) bir Ülkücünün başına bir şey geldiği zaman bütün herkes ona şöyle derdi: "Adalet Bakanlığı'nda Bürokrat Sadık Yakut abi var. Ona bir türlü ulaş, Ülkücü olduğunu öğrenirse işini mutlaka halleder." Ben bunun mantıksız olduğunu bilirdim. Ancak bu söze o kadar aşina olmuştum ki ben bile bir gün başı sıkıntıda olan bir kardeşimize: "Sadık Yakut Abi var Adalet Bakanlığında, mutlaka onu bul, işini halleder." demiştim. (Oysaki bu yaşıma kadar Sadık Yakut abi ile halen daha tanışmış değilim.)

Sadık Yakut Abi, AK Parti'den Meclis Başkanvekili şu anda. Bundan önce MHP'deydi. Acaba bu insana ne yaptınız ya da hangi küçük hesaplarınızla MHP'den ayrılmasını sağladınız ya da diğer taraftan Başbuğ Alpaslan Türkeş'in diğer oğlu neden AK Parti'de? Başbuğ'un iki oğlunu aday göstermek acaba sizin için çok mu külfetliydi? Başarısızlıklarınızdan, becerisizliklerinizden, yeteneksizliklerinizden ve tabii ki öngörüsüzlüklerinizden dolayı kendini milliyetçi-muhafazakâr olarak gösteren insanlar sizin yerinize AK Parti'ye, BBP'ne, oy veriyor, ama size vermiyorlar. Sizde zaten iktidara talip olmadığınız için az olsun benim olsun mantığıyla onlar ülkücü değil, bunlar ülkücü değil, şunlar ülkücü değil diyerek, zaten partiyi yok ediyorsunuz.

Ocakları kapatarak, gençliği kaybettiniz. Vefasızlıklarınızdan dolayı eskileri kaybettiniz ve de öngörüsüzlüğünüz yüzünden gelecek nesilleri de kaybedeceksiniz.

Evet, benim size kinim var. Ancak bu söylediklerim kinimle ilgili değil. Ruhumdaki hüznümle ilgili. Bir partinin içinde liderden sonra gelen insanlar (Şefkat Çetin ve saz heyeti) nitelikli, zeki, çok iyi stratejisyen olmalıdır. Cezaevinden ilk çıktığım zaman, çiçeğimin üstünden ismimi söktüklerinde yayınlayacakları bir cümle ile her şeyi düzeltebilirlerdi. Ancak kibir’e saplandılar. Özgüven patlaması yaşadılar. Daha sonraki dönemde yaşananlar ise ortada. Seçimler biraz daha yaklaşsın, muhalefet nasıl yapılıyormuş, ben ve beni sevenlerden öğreneceksiniz. AK Parti'nin siyaseten size kurmuş oldukları tüm tuzaklara düşerek, AK Parti'yi 12 yıldır tek başına iktidar yaptınız. O kadar beceriksizsiniz ki ben size siyaseten bir tuzak kurmadığım halde resmi organlarınızla bana karşı yaptırdığınız açıklamalarla beni siyaset dünyasının içine taşıdınız.

Kıymetli Dostlarım, fark ettiyseniz hiçbir uğraş vermediğim halde birçok kişi tarafından milletvekili olacağım, hatta parti kuracağım konuşulmaya başlandı. Gerçekten MHP üst yönetiminin düşmanlığı, dostlar başına. Zannediyorum yakın bir tarihte hiç emek harcamadan onların stratejik cahillikleri yüzünden, yakında ülkenin başbakanı olacağım konuşulmaya başlanır. Şimdi size sormak isterim; Herhangi bir siyasi oluşumun parçası olmayan şahsımı, siyası stratejiler üretip, yenemeyenler; 12 senedir iktidarda olan, tam olarak kadrolaşmış, en iyi dönemlerini yaşayan AK Partiyi nasıl yenebilirler? Size ne ben, ne beni seven hiç kimse, ne de akrabalarım oy vermeyecek. Sokakta gördüğüm ayakkabı boyacılarına, mısırcılara, kestanecilere bile size neden oy vermemeleri gerektiğini anlatacağım.( Hiç sıkılmadan büyük bir keyifle)

Kıymetli Dostlarım, daha önceki paylaşımlarımda belirttiğim gibi Çarşamba günü Saat 14.00’da Taceddin Dergahında ki Cennetmekan MUHSİN YAZICIOĞLU’nun kabrinde dua etmeye geleceğim. Duamıza katılmak isteyen, bizi seven tüm dostlarımız benim davetlimdirler. Vakit bulduğumuz oranda bizi davet eden bölge esnafıyla ve duaya katılmak için gelen arkadaşlarla vakit bulduğum imkanlar sayesinde sohbet edeceğiz. Unutmadan MHP üst yönetimi, davetim üzerine duaya gelenler içinde onlar ülkücü değildir diye mutlaka açıklama yapacaklardır. Onların bilmediği tek şey yaptıkları bu açıklamanın ne benim nede sevenlerim için hiçbir önemi olmadığıdır.

ANKARA ZİYARETİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Çarşamba günü saat 14.00’da Ankara’da Cennet mekân MUHSİN YAZICIOĞLU Başkanımızın kabrine dua etmeye gideceğim. Orada bulunan dostlarımızı da duaya davet ediyorum. İnşallah bu vesile ile orada görüşme imkânımız da olacaktır.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
mustafa netzip Gönderi no: 154998  /
mustafa netzip
INLE GÖRÜSMEM LAZIM DAVETINIZI BEKLIYORUM SAYGILARIMLA MUSTAFA NETZIP
mustafa netzip Gönderi no: 154997  /
mustafa netzip
SAYIN PEKER GECMIS OLSUN BEN ABDULLAH CATLININ COK COK YAKIN BIR DOSTUYUM KIM OLDUGUMU GÖKCENDEN ÖGRENEBILIRSINIZ ALMANYADAYIM SIZ
ramazan satıcı Gönderi no: 154885  /
ramazan satıcı
GÜLÜŞÜNE kurban olduğum CAN REİSİM eskilerin bir lafı vardır altın her zaman altındır suyada atsan çamurada atsan hiç bir zaman değerini yetirmez REİSİM sende altın gibisin senin değerini bilmeyenleri yüce ALLAH'a bırakıyorum o nasıl biliyorsa eyle yapsın REİSİM belki milliyetçilik içimde vardı ama inan bana bu şerefli duyguyu senden öğrendim kurban olduğum yüce ALLAH senin eksikliğini hiç bir zaman göztermesin seni evela çoluk çocuğunun sonra biz kardeşlerinin başında esik etmesin inşallah. Yüce ALLAH'a emanet ol ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK'' DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR CAN REİSİM
ramazanalıcı06@hotmail.com Gönderi no: 154881  /
ramazanalıcı[email protected]
Sayın Sedat Peker abimiz bugün Rahmetli Mekanıcennet Muhsin Yazıcıoğlunun kabristanını ziyaret edecekmişsiniz. Sizleri abimin kuaför salonunda ağarlamaktan büyük gurur duyarım.Adres: Konrad adanauer caddesi sancak mahallesi 40/a Çankaya yıldız
Burak Tatar Gönderi no: 154862  /
Burak Tatar
Selamun Aleyküm Reisim, Öncelikli Olarak ALLAH Senden Razi Olsun.Aslinda Benim Sahsi Düşüncem Insanlara Gercek Mhp'nin Bu Olmadığını Anlatmak Isterken Gerçek Ülkücü Olan Abilerime Zarar Vermeden Nasil Bir Aciklama Yapacağım Konusunda Endiseli Idim Lakin Sen Imdadima Yetistin Reisim.Birde Benim Sizden Bunun Aciklamasini Yapmanızı Istediğim Bir Sey Var Ben Sahsi Olarak Hicbir Zaman Ülkücu Sifati Altinda Bulunan Insanlardan Zarar Görmedim Lakin Reisim Ben Onlarla Iken (ki Hala Onlarlayim Bir Kac Kisi İçin Gecerli Bu).Bana Hep Ulkucu musun Diye Sorduklarinda Kendileride Sahittirki Dedigim Laf Sudur Ülkücu Değilim Lakin Ülkücu Olmaya Çalışıyorum Yani Reisim Bazi Kesimler Sanki Ulkuculuk Cok Basit Birseymis Gibi Gosterilmeye Calisiliyor Insanlarin Belirli Bir Siyasi Partiye Uye Olmasi veya Giyim ve Takmis Oldukları Aksesuarla Ülkücü Olunuluyormus Gibi Bir Hava Verilmeye Çalışıyor Benim Sahsi Fikrim Ulkuculuk Bir Siyasi Partinin Sinirlari İçine Bile Dahil Edemez Reisim Bu Konu Ile Ilgili Sizinde Fikirlerinizi Duymak Isterim.Saygi ve Sevgilerimle Kiymetli Ellerinizden Öperim RUH ADAM'a Saygilar
atakan Gönderi no: 154853  /
atakan
turkler kurmus olduklari imparatorlularla dunyaya defalarca kez yonetmistir.bugun bu turk topluluklarindan bir yeni orgutun kurulmadigini dusunmek absurd.anonymous adi altinda kurulan orgut su an siyonizme(illuminati) kafa tutuyor.kesinlikle kurucusu turktur buna icten inaniyorum.ikinci kez protestolarini yaptilar(million mask march).. bir adamin oldurulerebilecegini soyluyorlar ancak bir fikiri yok edemeyeceklerini de ekliyorlar.dogruda diyorlar kim bilir 3.dunya savasi yasanabilir ancak belki 50 yil sonra dunya kurtlarilabilir bu kirli duzenden.(SEDAT ABI BU YAZIMI OKUMANIZI ISTIYORUM.ANONYMOUS HAKKINDA DUSUNCELERINI COK MERAK EDIYORUM)
hanifi kesemen Gönderi no: 154847  /
hanifi kesemen
Ben Size Ulaşmayı Çok Arzu Ettim Reis Fakat Sanırım Ölmeden Ulaşamayacağım
yavuz aydın Gönderi no: 154837  /
yavuz aydın
Mhp nin bu hale gelmesi de sistemsel bir oyun değilmi? Tepkisiz cabasiz susturulmus bir mhp. Bunlar mi ülkucü? Yüreğine sağlik.. Allah razı olsun yüce rabbim seni kazadan beladan korusun abi.
mustafabalikci_@hotmail.com Gönderi no: 154826  /
Her insanın içersinde beslediği Milliyetçi duyguları maalesef şimdi ki MHP üst yöneticileri tarafından söndürülmüş, bütün bir ve birliğin gençlerin birliktelikteliklerinden olacağı bilindiği halde tüm gençler susturulmuştur.Belki susturuldukları zannedilmiştir.Siz değerli abilerimiz sayesinde; ülkemiz için, kardeşlik için sizin liderliğinizde bir yola koyulmak için can atıyoruz. ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK.''
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız