Duyurular

09.11.2014

Kıymetli dostlarım;

Bugün ki paylaşımımda da Siyonist çakallarına değinmek istiyorum. Eğer vaktim kalırsa başka konulara da mutlaka değineceğim.

Yahudi Siyonizm’ini incelediğim andan bugüne kadar net olarak öğrenebildiğim tek şey; bir güç dengesi oluşturuyorlarsa, bunun karşısına da büyük alternatif bir gücü mutlaka konumlandırıyorlar. Komünizmin kurucusu Karl Marx aslen bir Alman Yahudi’sidir. Komünist dünya görüşüne sahip ülkelere Varşova paktı adında bir blok oluşturtmuşlardı. Yine hepimizin bildiği üzere kapitalist sistemin de kurucusu ve fikir babaları da Yahudilerdir. Bunlarda NATO devletleri adı altında toplanmışlardı. Sadece bu örnekle anlatmak istediğimi başarabildiğimi düşünsem de başka bir kaç örnekte vermek isterim.

İnsan ve toplum psikolojisiyle ilgilenen kişilerin en babası olan Freud aslen Yahudi’dir. Psikanalizin temel ilkeleri diye bir tedavi yöntemi geliştirerek tüm dünyanın tanıdığı ve kabul ettiği bir kişi olmuştur. Kısaca fikri; psikoloji tedavilerinde hastanın sorununun üzerine gidilip, o sorunun deşilip tekrardan canlandırılmasıyla netice alınmasıdır.

Tüm dünyada kabul görmüş olan Freud'un bu kuramının tam karşısında sadece bir tane kabul gören tedavi biçimi vardır. Bunun adı da hümanist psikoloji tedavisidir. Bu tedavideki yöntem tarzı ise hastanın sorununa hiç dokunmayarak, bir taraftan sorununu unutturup kişinin hayatına mutlu şeyler dâhil etmekle ilgili bir tedavi yöntemidir. Hümanist psikolojinin babası da yazının akışından anlayacağınız üzere bir Yahudi olan Abraham Maslow'dur.

Siyonistler dünyadaki tüm insanları karşılıklı kutuplara bölmek için tüm hünerlerini sergiliyorlar. Bizim kutsal dinimiz, Müslümanlığa inanan kişiler zaten bölünmek için ve bölündükten sonrada kavga etmek için fırsat aradıklarından Siyonistlerin birçok oyununa bala konan arılar gibi hemen yakalanmaktalar. 1999 Adapazarı depreminde yardımcı olmak için bazı İsrail heyetleri deprem bölgesine geldiklerinde, ben bile bu insanlara sempati duymuştum. Ancak bir saç teli kadar iyilik yaparken, manyakça ihtirasları yüzünden tüm dünyayı felakete sürüklediklerini görmezden gelebilmemiz asla mümkün değildir.

Einstein gibi birçok Yahudi yaptıkları özel röportajlarında aslında deist olduklarını (Peygamberlere inanmayıp yaratıcıya inanan kişi) anlatımlarıyla kanıtlamışlardır. Ancak hayatlarının son nefesine kadar da Yahudiliğe hizmet etmekten vazgeçmemişlerdir. Yani o dinin öğretilerine inanmasalarda, aidiyet duygularından dolayı hizmet etmeye devam etmişlerdir. Oysaki Müslümanlık dininden ayrılan insanlara baktığımızda, değil hayatlarının geri kalanında Müslümanlara yardım etmek, en büyük düşman gruplarıyla iş birliği yapıp kutsal dinimize saldırmışlardır. Bence bu da başlı başına üzerinde sosyologlar tarafından çalışma yapılması gereken bir konudur.

Bundan çok daha korkunç olanı ise, 1980 öncesindeki tüm sol örgütler Filistin'de ki Müslüman direnişçilerin yanında İsrail'e karşı savaşmak için o bölgeye gitmiş ve savaşmışlardı. Hatta içlerinde şehit olanlar bile olmuştu. Oysaki şu anda sol cenahın temsilcisi olan muhalefet parti milletvekilleri çıkardıkları bir kaç cılız protesto sesinin haricinde, neredeyse olaylara tamamen sessiz kalıyorlar. Ülkemizde ki sol dünya görüşünün dik duruş olarak böyle bir erozyon yaşamasını, anlayabilmemiz gerçekten mümkün değil.

Meclisteki diğer muhalefet partisi ise halkta büyük tepkiler olunca, (neden sessiz kalıyorlar diye) sesler yükselince, alel acele İsrail karşıtı bazı söylemlerde bulunmuşlardır. Ancak bu cılız tepkilerin ne kadar basit kaldığını halkımızda görmektedir. Bu partideki üst yönetim yani Şefkat Çetin ve saz heyeti ülkücü yemini etmemişler midir? Yada ülkücü yemini ederken Siyonizm’e de karşı olunacağı, mücadele edileceği bölümünü acaba teğet mi geçmişlerdir?

Bu soruların cevabını Mahkeme-i Kübra'da Yüce Allah'ın hâkimliğinde, Yüce Ecdadın huzurunda tüm Ümmeti Muhammed'e vereceklerini bu vesileyle kendilerine tekrardan hatırlatmak isterim.

Gençliğimin ilk yıllarında Mehmet Akif Ersoy(R.A)'un sefahatını okurken, bir şiirinde şöyle bir bölüm vardı;(Ne kadar Müslüman duydum ise, hepsi makberdedir. Müslümanlık bilmem ama galiba göklerdedir.)

Benim inancıma göre, üstadın göklerde olduğunu söylediği samimi, akılcı, azimli, mücadeleci yani gerçek Müslümanlığı yeryüzüne indirilmesinin zamanı gelmiştir. Yoksa korkarım ki biz, bugün sahip olduklarımızı bile yarın çocuklarımız mumla arayabilirler.

Biz Müslüman Türkler, Siyonistlerin çakal etiyle beslendiğini, çakal etiyle beslenen insanların da davranış biçimlerinin bir çakal gibi ürkek ama bir o kadar da sinsi olduğunu çok iyi biliriz.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
ihtiyar_moderator@hotmail.com Gönderi no: 154953  /
Toplumuzun maalesef hali iyiye değil kötüye gitmekde. İnandığımız gibi yaşamadığımızdan ötürü yaşadığımız gibi inanan bir toplum olduk. Ayetleri hadisleri hiçbir eğitim almamamıza rağmen doğru dürüst Kuran ve tecvit bile bilmememize rağmen hatta ve hatta egomuzu ezip nefsimizin firavunvari hareketlerini bile göremezken tutup ayetleri hadisleri kendi çıkarımızda yorumluyoruz. Bu yorumlamayı ise siyonistlerin tezgahı olduğunu görebilen 3-5 kişi olduğunda onlar birşey bilmiyor cahil vs. vs. vs. diyip yeniden kafamızda uyarladığımız islamiyeti yaşıyoruz. Maalesef toplum psikolojisinin temel bozukluk etkeni televizyon ve internet olmasına rağmen bunlar bizim hayatımızdaki vazgeçilmezlerimiz. Hemen her klipte hemen her programda vs. siyonizmle alakalı övücü şeyler bulmak enteresanlıktan çıkıp normalleşti. Tabii sizlerde benim gördüklerimi görüyorsanız.. Siyonizme lanet okuyabilen ender insanlardan biri olan Sedat Peker'e yazılarından ötürü teşekkürler Saygılarımla İhtiyar Moderatör
tugra_1453_fatih@hotmail.com Gönderi no: 154898  /
Reis içimiz yanıyor.İslam dünyasının kendi içinde birbirini katlettiği bu günlerde,bu Siyonist çakalların,İslam dünyasının en büyük 3'üncü mescidi kabul edilen mescidi aksaya,peygamber efendimizin miraca yükseldiği kutsal mescidimize yaptıkları bu kahpece ve tahrik edici adımları bizleri derinden yaralamakta ve dua etmekten başka elimizden bişeyin gelmemeside bizi ayrıyeten canımızı sıkmaktadır.Sedat reis,Türkiye'nin önderliğinde,bu Siyonist kendi peygamberlerini bile inkar eden bu kibirli ve lanetli kavmi ortadan kaldırmanın zamanı gelmemişmidir?BM hala ses çıkartmamaktadır.Mescidi aksanın içine giren o avrat yürekli İsrail askerlerine haddini bildirmenin zamanı gelmemişmidir?Bu uğurda bizlerin üzerine düşen görevler nedir?
yvzayd@hotmail.com Gönderi no: 154777  /
Allah razı olsun, yüce rabbim seni korusun abi...
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız