Duyurular

08.11.2014

Kıymetli Dostlarım,

İsrail Siyonistleri planlamış oldukları bir sistemle kendi hedeflerine doğru yol almaktalar. Göründüğü kadarıyla da bizlere kıyasla çok daha başarılılar. Bazen kendi kendime düşüncelere daldığımda bir buçuk milyar Müslüman’ın on milyon Yahudi’yle neden uğraşamadığını ya da on milyon tane Yahudi’nin tüm dünyada ki finansa nasıl hâkim olabildiğinin sorusuyla karşı karşıya kaldığımda kendimce bazı cevaplar buluyordum. İsrail Siyonizm’i ile ilgili ciddi oranda birçok araştırma yaptığımı dostlarım bilir. İyi haber bizden çok zeki veya üstün değiller. Ancak kötü olan haberse onları tam olarak tanımadan mücadeleye başlasak dahi değişen hiçbir şeyin olmayacağıdır.

Bütün dünya ailede babayı ölçü olarak alırken (yani babası Müslüman olan çocuğun Müslüman olması gibi) Yahudiler anaerkil bir topluluktur yani Yahudilerde anne Yahudi ise çocuk Yahudi oluyor. Benim ise bunlara karşı tavrım gençliğimin ilk yıllarında Süleyman Peygamber’e yaptıkları haksızlıktan dolayı başlamıştı. Süleyman Peygamberin babası Davut Aleyhisselam’ı Peygamber kabul ediyorlar oğlunu Peygamber kabul ediyorlar. Ancak bizim Müslümanlık dinimize göre Peygamber olarak kabul ettiğimiz Süleyman peygamberi Peygamber olarak görmüyorlar ona kral Süleyman diyorlar. Bunun tek sebebi ise Süleyman Peygamberin diğer peygamberler gibi sadece Yahudi kadınlarıyla evlenmeyip başka dinden kadınlarla da evlenmiş olması. Süleyman peygamberimize haksızlık yaptıklarına inandığım için mührünün orijinal kopyasını yaptırarak boynumda kolye olarak taşımaya başladım ve halen daha taşımaya devam ediyorum.

Kıymetli Dostlarım,

Tanımlayamadığımız çözümleyemediğiniz bir düşmanı maalesef ki yenebilme şansınız yok. Bizlere her zaman korkak Yahudi, cimri Yahudi, beceriksiz Yahudi diye cümleler geçmiş yıllardan miras kalmıştır. Ancak bunlar gerçekten doğruysa dünyada ki tüm finans dengelerine kim yön veriyor. Bu sorunun cevabını o zaman nasıl açıklayabiliriz. Televizyon seyrederken bir haber dinliyordum. Filistinli mücahitler tarafından zamanında kaçırılmış bir İsrail askerinin kemiklerinin İsrail topraklarına yollanması için aracı ülkeler tarafından yapılan pazarlıkları anlatıyordu. Bu görüşmeler bir hafta boyunca belki de daha uzun süre boyunca devam etti. Arjantin’den Kenya’ya, Filipin’ler den Rusya’ya tüm dünya televizyon izlerken arada bu konuyu da dinliyorlardı. Pazarlık neticesinde 300 Filistinli mücahidin serbest bırakılması karşısında (içlerinde albaylar ve generaller de var) bir İsrail askerinin kemikleri İsrail’e gönderilecekti. Haberi dinleyen yanımda ki arkadaşım tebessüm ederek.” Bu Yahudiler gerçekten aptal dedi.” Oysaki ben bunun çok büyük bir hata olduğunu biliyordum sinirden içim içimi yiyordu. Bizim almış olduğumuz tüm kararlarda bilinçaltımızın etkisi %90’dır. Bilincimizin etkisi ise sadece % 10’dur. Bilinçaltını kısaca tarif etmem gerekirse; doğduğumuz andan şu güne kadar gördüğümüz, işittiğimiz, kokladığımız, konuştuğumuz bütün her şeyi kayıt eden veri tabanıdır. Bu haberi tüm dünyada bütün insanlar evlerinde seyrettiklerinde Yahudileri aptal olarak görmüşlerdir. Ancak bu olay da tek kar elde edeni Yahudiler olmuştur. Tüm dünyanın bilinçaltına her ülkedeki medyaları vasıtası ile bir Yahudi askerinin ölüsünün kemiklerinin dâhil bir tanesi general üç tanesi albay ayrıca başka rütbelilerde olmak üzere 300 Müslüman’a bedeldir algısını tüm dünyadaki insanların bilinçaltına bu şekilde yerleştirmişlerdir.

Kıymetli Dostlarım,

Mektubumun başında dediğim gibi düşmanımızı iyi tanıyamazsak, kazanamayız. Önce tüm enerjimizle onu tanımaya çalışmalıyız. Senin benim gibi savaşmıyor bütün her şeyi bir plan dâhilin de yapıyor. 2000 sene önce kovulduğu topraklara tekrardan yerleşip, Mescidi Aksa’da Müslümanlara zulüm edebiliyor. Bu coğrafya da ya var olup büyüyeceğiz ya da onların istediğini yapıp paniğe kapılıp küçüleceğiz. Uzun seneler geçtikten sonra bizlerin torunları konuşurlarken Siyonizm’den bahsedip tüm dünyayı ama özellikle Ortadoğu’yu etki altına almaya başladıklarında Anadolu’da bizim atalarımız bir mücadele başlatmışlar bu mücadele sonunda Siyonizm gerilemiş hatta yok olma seviyesine gelmiş diyecekler. O çocukların içerisinde en gururlu olanlar, en zengin olanlar olmayacak, bu mücadelenin içine katkı sağlamış kişilerin torunları olacak. Hazretliğinden kendi canım kadar emin olduğum bir İslam âlimi şu dönemde verilen mücadelenin kutsaliyetini anlatıp, kim bu mücadeleye bir parça bile katkı sağlarsa bende varım derse o kişilerin günahlarına karşı hak dünyada şefaat edilecektir diye söylediğini kulaklarımla duydum. ( Ve bu mücadeleyi verenlere söylediği övgüleride de yine kendi kulaklarımla duydum ).

Size anneniz, babanız bile az bir emek karşılığında çok büyük bir kar önerirse onlarla dahi o işe girmeyin. Anneniz babanız size hainlik yapmaz ama gafilliklerinden dolayı istemeyerek sizi çok büyük yanlışa sürüklerler. İsraillilerle takas antlaşmasını yürüten kişiler gibi kar elde ettiğimizi zannederken, tüm dünya üzerinde bırakın dirisini İsrail askerinin ölüsünün kemiklerinin bile 300 Müslüman mücahitten daha değerli algısının oluşmasına sebep oluruz. (İçlerinde general ve albaylar bile var.)

Öyle görülüyor ki, tüm şerefli dava adamları ile bir yolculuktayız. Arkamızda geçmişin bütün acımasızlıkları, entrikaları ve vefasızlıkları önümüzdeyse geleceğin muntazam büyüklüğündeki başarı hedefleri durmaktadır.

Bir öğreti şöyle der. “Acımayana acınmaz!!! Zalimlere karşı acıma denilen o güzel varlığı öldürerek onun yerine öfkelerin soğuk ve vahşi çığlıklarını haykıracağız. Ya da zalimlere acıdıkça acınacak bir duruma düşenler gibi tarihin eski sayfalarında kaybolup gideceğiz”

Kıymetli dostlarım,

Çarşamba günü Cennet Mekân Muhsin YAZICIOĞLU Başkanımızı ziyaret edeceğim kabrinin adresi aşağıda tam olarak yazmaktadır.

(ziyaret 15.00’da yapılacaktır.)

Altındağ, Demirtaş Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Sokak Taceddin Sultan Camii Dergâhı Ankara / Türkiye

“SEDAT PEKER’in Gerçek Hayatı” adlı kitabı bugün itibari ile tüm kitapçılardan ve online olarak bu internet adresinden de temin edebilirsiniz. [www.kitapabcturk.com ]

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
murat şahin Gönderi no: 155972  /
murat şahin
Degerli büyügümüz sedat peker abim burdan gönderdiğim mesajlar size ulasıyomudur bilmiyorum.tek bildiğim size benim gibi bi sürü vatan evladının ulaşma isteğidir.onlar önünde de saygiyla eğiliyorum onlarinda elbette ki degerli fikirleri vardir ama insanlik gıda üzerinden tuzağa sürükleniyor.herkesin gündemi savaslar ve kisisel cıkarlarla doldurulup uyutuluyor.tek duam beni ciddiye almaniz ve bi fırsat vermeniz .admin kardeşlerimden de ricam bunu size iletmeleri saygilarimla murat şahin
sueda çanga Gönderi no: 155139  /
sueda çanga
kitaba İstanbulda bi imza günü falan yapsanız çok hoş olurdu sevenleriniz için
sadife seda aydin Gönderi no: 154937  /
sadife seda aydin
Sayin Sedat Peker kardesim gunlerdir medyada ayagi bacagi vatanimiz icin kopmus gazilerimizin yasadiklari magduriyetler ve devletin yeterli sahip cikmamasi gundeme getiriliyor.Aklima siz geldiniz .Yardimseverliginiz ve her kosuldaki esirgemez yardimseverliginiz tartismasizdir.Keske size ulassalar(Bu bir dua)
yvzayd@hotmail.com Gönderi no: 154776  /
Görünmeyen gerçekleri bizlerle paylaştıgın için cok saol abi, sen bizim akil insanımızsın reis. Ne mutlu senin paylasimlarini okuma firsati bulup kendilerini geliştiren insanlara... Allah senden razı olsun, yüce rabbim seni korusun abi...
Aysun Yılmaz Gönderi no: 154750  /
Aysun Yılmaz
Bu güzel paylaşım için teşekkür ederim...
GÖNÜL DOSTU Gönderi no: 154743  /
GÖNÜL DOSTU
08.11 2014 tarihli yazınızdaki tespitleriniz çok güzel ve hepside bence de doğru.Emeğinize yüreğinize sağlık.Maneviyatlı yanınız yönünüzle dünya meselelerine bakmanız da ayrıca bir güzellik.Bir çok insanın inemediği derinliklere indiğiniz gerçeği ortada.ALLAH dostu maneviyatı yüksek,o güzel insanlarla yapmış olduğunuz istişareleri paylaşmanız insanların meselelere farklı pencerelerden bakmalarını kolaylaştırmakta olup yeni ufuklar açılmasına fayda sağlamaktadır.ALLAH emeklerinizin karşılığını hem bu dünyada hemde ahirette verir İNŞALLAH.Zamanınızı böyle faydalı meselelere ayırarak geçirmiş olmanızdan tesirlenen bir sürü insanın idolüsünüz.ALLAH gücünüzü artırsın nefsden uzak sadece ALLAH'ın rızasına talip olarak yaptığınız yaşattığınız her işinizde MEVLA yardımcınız olsun.İyi ki varsın gönlü güzel yürekli insan.Yolunuz her daim açık olsun.O güzel ve gülen yüzün hiç solmasın.ALLAH'a emanet olun.
mustafabalikci_@hotmail.com Gönderi no: 154727  /
Abi, bu güzel paylaşım için teşekkür ederim.Siz değerli abilerimiz sayesinde bilinçaltımızdaki birçok eski yanlış bildiğimiz şeylerin doğrusunu öğreniyoruz.Sizin aktif siyasetin içersinde olmanız gerektiğini düşünerek Türkiye için şu içinde bulunduğumuz ortamda farklı bir düşünce akımına önderlik edeceğinizi düşünüyorum. ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK''
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız