Duyurular

Kıymetli dostlarım;

Uzun yıllardan bu yana şahsımla ilgili bilgi sahibi olabilmek için hangi kitabı önerdiğimi birçok arkadaşımız sormaktaydılar. Maalesef ki şahsımla ilgili yazılan hiç bir kitabı kendilerine öneremedim. Artık bana bu soru yöneltildiğinde önerebileceğim bir kitabın olduğunu düşünüyorum.

Yazar Hakan Türk Bey ve ekibinin tahliye olduğum günden bu güne kadar uğraşıp, çok emekler vererek hazırladıkları; "SEDAT PEKER'İN GERÇEK HAYATI" isimli kitap 8 Kasım'da tüm kitapçılarda satışa sunulacaktır.

Bu kitabın bitmiş halini bir kaç gün önce okurken hafızamdan silinmiş olan birçok anımı tekrardan yaşayabilme imkânım oldu. Şahsımla ilgili farklı bir şeyler öğrenmek isterseniz bu kitabı okumanızı sizlere tavsiye ederim. Eğer ki kitapçılarda herhangi bir sebeple kitabı bulamazsanız aşağıdaki adresten de temin edebilirsiniz. [ www.kitapabcturk.com ]

Kıymetli dostlarım KARAÇAY TÜRKLERİ'nin Ruslar tarafından uğradığı soykırım ve sürgünlerinin 71. Yıldönümünü saygıyla anıyor, bu zulme sebep olanları lânetliyoruz.

Bu zulmü yapanlar; "Müslüman Türk'e yapılan her kötülüğün bir sorgu meleği olacağını asla unutmamalıdırlar."

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Murat ateş Gönderi no: 154628  /
Murat ateş
Can reisim gecn hayırlı ve huzurlu sağlıklı olsun...yüce rabbim seni herdaim başımızdan eksik etmesin.....yüce yaradan seni korusun ve kollasın....ben seni resim çektirmek için sevmedim ben senin mertliğini babacanlığını insanlığını türk milletine zor zamanlarında devletin zoraki yaptığı yardımları sen cani gönülden yaptın bu memlekt için neler yaptın neler ama anlayana..böylesi bir reis,abi,dayı,sevilmezmi...senin bu alemi cihanda canın sağolsun o bana yeter....biz büyük bir aileyiz yüce rabbim seni herdaim muzaffer kılsın.....allaha ısmarladık....MURAT ATEŞ....
Alicavusoglu6161@gmail.com Gönderi no: 154617  /
Ben sizten haber bekliyorum Reis saygilar Trabzon Vakfıkebir
Özgür Karahan Gönderi no: 154596  /
Özgür Karahan
Say'ın reisim bu kalp attıkça bu Yürek nefes verdikçe eller silah tuttukça her zaman yanınızdayız... Bir umuttur yaşamak.
Özgür Karahan Gönderi no: 154595  /
Özgür Karahan
Say'ın reisim bu kalp attıkça bu Yürek nefes verdikçe eller silah tuttukça her zaman yanınızdayız... Bir umuttur yaşamak.
musa Gönderi no: 154572  /
musa
reis çevremde insanlar bana hayran ben de sana hayranım.
şevket kökmen Gönderi no: 154567  /
şevket kökmen
Selam sedat abi senin çocukluğumdan beri hayranin senin yolunda senin yaninda sana hizmet etmek isteyen biriyim gaziantepliyim avukatiniz sayin barbaros aslanin yakin köylüsü ve akrabasi sayilirimbuh hayatta tek isteğim yaninda olabilmek
furkan1919o3@gmail.com Gönderi no: 154557  /
sayın büyüğüm. size ulasmak ıcın cok ugrastım sizinle tanısmak ıcın arada bi tanıdık mı olması gerekiyor.. ? :( sizinle tanısmak istiyorum birtane fotoğrafımız olsun istiyorum odama cerceveleticeğim. saygılarımla saygı değer büyüğüm reisim bana ulasırsanız sevinirim beni çok mutlu edersınız.
brevheart_3807@hotmail.com Gönderi no: 154535  /
abi bana bi ulaşabilirmisiniz sizinle görüşmek istiyorum
FATİH YAVUZ Gönderi no: 154531  /
FATİH YAVUZ
SON PADİŞAH
mustafabalikci_@hotmail.com Gönderi no: 154524  /
Sayın,Hakan Türk Bey'in yazmış olduğu ve sizi bizlere buluşturup, kavuşturduğu için telekkürler.. Kitabınızı şimdiden sipariş verdim.
halil AKINCI Gönderi no: 154509  /
halil AKINCI
DEGERLİ ABİM SEDAT ABİM COK IYI OLMUŞ EN SONUNDA SENIN TAVSIYE ETTIGIN HAYATININ KITABINI OKUYABİLCEM RABBİM HER ZAMAN YANINDA OLSUN DUALARIMIZ SENINLE
entertainment@windowslive.com Gönderi no: 154503  /
selamünaleyküm abinasılsın ben serdar acar abi bana yardım et nolursun!!!
kayhandil@hotmail.com Gönderi no: 154499  /
sayın reısım agbım cok zcıl sana ulaşmam lazım
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız