Duyurular

01 Kasım 2014

Kıymetli Dostlarım,

Dünkü paylaşımımın sonunda Rahmetli Abdullah Abi'nin anma etkinliklerine katılacağımı yazdığım için birçok dostumuz tarafından çok güzel yorumlar aldım. Sayıları çok fazla olmasa da bazı kişiler tarafından da Rahmetli Abdullah Abi ile ilgili olumsuz sözler içeren yorumlarda aldım. Görevli olan admin arkadaşlarımız bu yazıları gerektiği gibi derhal sildiler.

Bu tip yorumları yazan arkadaşların aslında ben kötü bir insan olduklarını düşünmüyorum. Sadece olayları değerlendirme de ve analiz etmede başarısız olduklarını öngörüyorum.

Bir insanı ve o insanın yaptığı olayları değerlendirirken ülkenin yaşamış olduğu o anki atmosferi öğrenip, araştırıp o zamanki toplum psikolojisine kadar inceleyip karar vermenin doğru olacağına inanıyorum.

Geçmişte kendisinin başkanlıklığını yaptığı birçok insanın bizim ülkemizde bakanlık, müsteşarlık, genel müdürlük, daire başkanlığı, milletvekilliği, belediye başkanlığı gibi önemli görevler yaptığını biliyoruz.

Bırakın Rahmetli Abdullah Çatlı gibi akıllı olan bir insanı, çok daha az zekaya sahip bir insan bile bu işlere karışmayıp suyun akışına göre hareket ettiğinde bu ülkede iyi yerlerde olacağını tahmin edebilirdi.

Ülkenin neredeyse tamamı ateş çemberine dönmüş, ayrıca yabancı destekli terör örgütleri her yerde cirit atıp suikastler yaparken tüm geleceğinden vazgeçerek hatta gelecekte birçok haksız yakıştırmalara uğrayacağını bile bile bir adım öne çıkmış, bu görev bana düşer, yok olacaksa benim istikbalim yok olsun, çile çekecekse benim ailem çile çeksin diyerek "fedailerin kanı koyudur, gecenin karanlığında görünmezler" öğretisiyle hem yardan hem serden vazgeçip adeta ateş çemberinin içine dalmıştır.

Milletimizin tarihinde ki tüm dönemlerde fedakarlık yapıp bir adım öne çıkarak ben buradayım diyerek ateş çemberine dalan fedaileri her zaman olmuştur. İttihat ve Terakki'nin silahşör fedaisi Yakup Cemil'i unutmak mümkün olabilir mi? Yakın tarihimizde ki Abdullah Çatlı'yı anmamak, hatırlamamak acaba adil olur mu?

Şu an devletimizin güvenlik, istihbarat kadroları aktif ve hızlıdırlar. Ancak olurda bir gün bu kadrolarda bir yorgunluk oluşursa tekrardan koyu renkli kana sahip olan fedailere ihtiyaç duyulursa bir adım öne çıkma konusunda tereddüt etmeyerek kendini feda edecek bu milletin birçok evladı hazır beklemektedir.

Kıymetli Dostlarım, pazar günkü Nevşehir'deki programımı öğrenmek isteyen birçok e-postalar aldım. Bu arkadaşları bilgilendirmek için programı aşağıya yazıyorum.

10:15 Nevşehir havaalanına varış

11:45 Kurşunlu merkez cami

12:00 Mezarlığa hareket

14:30 Kültür merkezindeki seminer için hareket

Not: Reis’imiz Sayın SEDAT PEKER seminerde kısa bir konuşmada yapacaktır.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
ibrahimkocmarket@gmail.com Gönderi no: 154803  /
Selamunaleyküm Abi hayırlı günler Allah gününün hayırlı olmasını hayırlı kişilerle karşılaşıp hayırlı işler yapmanızı dilerim.Allahtan Abi ben adapazarında yaşayan genç bir esnafım bazı olumsuz hayat şartlarından dolayı zoeluklar ve sıkıntılar yaşamaktayım eğer sizinle mesaj olarak yada telefon aracılığıyla görüşmek ve yaşadığım bu kötü durumdan dolayi sizden fikirler ve yardım isteğinde bulunmak istiyorum.Abi lütfen beni yanlış anlama olurmu.Allaha emanet olasın. Saygı ve Sevgilerimle 0531 224 33 54
ibrahimkocmarket@gmail.com Gönderi no: 154802  /
Selamunaleyküm Abi hayırlı günler Allah gününün hayırlı olmasını hayırlı kişilerle karşılaşıp hayırlı işler yapmanızı dilerim.Allahtan Abi ben adapazarında yaşayan genç bir esnafım bazı olumsuz hayat şartlarından dolayı zoeluklar ve sıkıntılar yaşamaktayım eğer sizinle mesaj olarak yada telefon aracılığıyla görüşmek ve yaşadığım bu kötü durumdan dolayi sizden fikirler ve yardım isteğinde bulunmak istiyorum.Abi lütfen beni yanlış anlama olurmu.Allaha emanet olasın. Saygı ve Sevgilerimle
Ali Kurt Gönderi no: 154553  /
Ali Kurt
Biz Muhsin reisimizi ve Çatlı reisimizi unutmadık ve asla unutmayacağız ve gün geldiğinde seni de unutmayacağız Sn. Sedat abi. Bu ülkeye ve millete yaptığınız iyiliklerin farkına varan her insan sizlere dua edip Allah katında yüceltecektir. Allah Abdullah Çatlı reisimizden razı olsun ve mekanı cennet olsun ve seni de rabbim bütün kötülüklerden korusun senin nice gençleri koruduğun gibi.
Veli ÖZDEMİR Gönderi no: 154476  /
Veli ÖZDEMİR
HER ZAMAN YİĞİT YETİŞMİYOR, ŞAHSIM İNTERNETTE ÇOK YORUM PAYLAŞMIŞ DEĞİLİM, SAYIN SEDAT PEKER'İN SİTESİNDE BU YAZI DİKKATİMİ ÇEKTİ VE YORUM YAPMAK İSTEDİM. ŞİMDİLERDE MEŞUR SÖYLEMLERLE BENZER OLACAK AMA SÜRÇÜ LİSANIMIZ OLURSA AF OLA. BU ÜLKEDE KİMİ ZAMAN TRAFİK KAZASI İLE ABDULLAH ÇATLI' LARI YEDİLER, KİMİ ZAMAN HELİKOPTER KAZASINDA MUHSİN YAZICIOĞLU' LARI YEDİLER. TÜRK TÖRESİNE GÖRE BU DEĞERLER NAMUS GİBİ KORUNMASI GEREKEN; KENDİNİ, HAYATINI, HER ŞEYİNİ NEFER ETMİŞ KİŞİLİKLERDİR. ALLAH RIZASI İÇİN TÜRK TÖRESİ İÇİN BU DEĞERLERE SAHİP ÇIKALIM. ALLAH HAYIRLI ÖMÜRLER NASİP ETSİN SEDAT PEKER'E Kİ AZ KALAN YİĞİTLERDEN BİRİDİR. BURADAN MERHUM ABDULLAH ÇATLI'YA CENAB'I HAKTAN RAHMET DİLİYORUM. GERİDE KALAN YİĞİTLERİ YEDİRMEYECEĞİZ! DOST DA DÜŞMAN DA BİLSİN. SAYIN SEDAT PEKER, ALLAH'TAN TÜM İYİ DİLERİM SİZİN İÇİN. RABBİM EKSİKLİĞİNİZİ VERMESİN. SAYGI VE SELAMLARIMLA ALLAH'A EMANET OLUN. BU KADAR SEVENLERİN DUASI YETER NE DİYEYİM.
TUĞRUL AKDAĞ Gönderi no: 154470  /
TUĞRUL AKDAĞ
SIZINLR AYNI HAVAYI TENEFFUS EDECEĞIM GUNU SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUM.DAHA ONCE BIRKAC ILETI DAHA BIRAKTIM YOGUNLUGUNUZDAN YAZAMADIGINIZI BAHSETMISSIN GONLU BUYUK REIS IM SEVGI VE SAYGILARIMLA.
Murat ateş Gönderi no: 154469  /
Murat ateş
Yüce rabbim senin gibi vatanını milletini seven insanları korusun ve kollasın...bu milletin ve bu güzel vatanın sana ihtiyacı var Can reisim...sağ gidip selametle gel inşallah.....
Serhat  ÖNCÜ Gönderi no: 154464  /
Serhat ÖNCÜ
Çatlı Reis'i Anlamak ... Beni hep kavgalarımdan bildiler... Yarım bıraktığım okul, Bir bir tembihleyen anam, Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız. Beni hep kavgalarımdan bildiler... Ulus’ta bir kasım akşamıydı Işığımı çaldı, kızıla çalan karanlık. Ak alnına, al kan damladı yiğidimin, Kahpece vurup, kahpece kaçtı parkalılar. İşte o akşam sıktım yumruklarımı. Eridi avuçlarımda, Anamdan miras merhamet. Şehit evi yüreğimde çelikleşen sevdama, Çifte su diye kan verdi Alperenler. Tabanca tutuşturup elime, Çıktı içimden tabutlarla masum düşler. Aynalara minnetsiz geçirdiğim gençliği; Meğer nice gömülenler hiç gömülmemişler. Bir hoyrat diyemedim aşka dair, Kurşunların söylediği türküyü bildim anca; Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Anlaşılmak değildi derdim; Kitapların önünden hep mahcup geçtim. Gül dalında bulunsun isterdim, parmak izim. Bağışlayın beni! Babasına doymayan kızım. Kanıma kan, canıma can aldım, Acımadım, vurdum, gözümü kırpmadım, Her kavgamın gecesi rüyamda, Geleceğimin büyük ülkesinde, Kavga etmeyen çocuklar gördüm. Rabbim bilir ki; dinim, devletim, Bayrağım, ülküm için geçti ömrüm. Yine bir kasım günüydü... Bir hurda yığınında buldular beni, Senelerdir horozlanan tetikler, Öldükten sonra vurdular beni. Reisini dinlersen, yarım kalmamalı, Hayallerimizin gerçeğe hicreti. Koy düşmanlar ellerini zillesinler, Anlatmaktan ötesi düşer sana Bırak beni eşkıya bellesinler...
Atifet ÜSTÜN Gönderi no: 154453  /
Atifet ÜSTÜN
Bırakın Rahmetli Abdullah Çatlı gibi akıllı olan bir insanı, çok daha az zekaya sahip bir insan bile bu işlere karışmayıp suyun akışına göre hareket ettiğinde bu ülkede iyi yerlerde olacağını tahmin edebilirdi. ALLAHIN RAHMETİ HEP ÜZERİNİZDE OLSUN CAN HEMŞERİM ""BİR UMUTTUR YAŞAMAK ""
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız