Duyurular

31.10.2014

Kıymetli Dostlarım;

Cumanızı tüm kalbimle kutluyorum. Bu mübarek, özel günde ki dualarımızda Ermenek’te ki maden ocağında mahsur kalan madenci kardeşlerimiz içinde dua etmeyi asla unutmayalım. Bu dünyada mucizeleri gerçekleştirebilecek yegane güç samimi hislerle YÜCE ALLAH’a edilen dualardır.

Kıymetli Dostlarım;

2 Kasım Pazar günü rahmetli Abdullah ÇATLI’nın ölüm yıl dönümünde ki duaya ve etkinliklere katılmak için saygıdeğer ailesinin daveti üzerine Nevşehir’de olacağım.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
mustafabalikci_@hotmail.com Gönderi no: 154523  /
Dikkat ediyorum da Reis. Herkes tanışmak, görüşmek, bir kez olsun ama bir kez olsun tanışalım görüşelim diyenler sayısı oldukça fazla... Sizin yazılarını, duygu düşüncelerinizi, gittiğiniz yerlerin resimlerini takip ederek ve aynı duygu düşünceleri paylaşarak zaten sizinle biz bir olmuş olmuyorlar mı?? ''BİR UMUT OLDU YAŞAMAK'' ....
Ömer Göksu Gönderi no: 154462  /
Ömer Göksu
Reis almanya dan sirf seni gormek tanismak icin geldim. Ben ve benim gibi seni cok seven gurbetcilerin sana selamini iletmek istiyorum. Günlerdir size ulasmaya calistim ama basaramadim. Bikac güne dönme dönmek zorundayim islerim sebebiyle. Insallah seni görüp selamlari bizzat iletirim reis. Lütfen bana ulasin abim.
mustafabalikci_@hotmail.com Gönderi no: 154449  /
yüreği güzel insan.. reis. sizin gibiler oldukça insanın tüm milli duyguları dile geliyor.Yazdığınız tüm yazıları okudum,dur durak bilmeden.Teşekkür ederim.Bizler bu ülkenin evlatlarıyız ve geçmişimizi bilmek adına yazılarınız çok aydınlatıcı oluyor.Başta söylemi sıradan gibi gelen ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK'' şu sıralar günlük hayatımın bir parçası haline geldi.
emre çelebi Gönderi no: 154408  /
emre çelebi
saat kaçta nevşehirde olacaksınız reisim.ben aksaraydan gelecem allaha izin verirse
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız