Duyurular

28.10.2014

Kıymetli Dostlarım;

Son günlerde Şehit edilen askerlerimizin ve koruyucumuzun üzüntüsünü milletçe kalbimizde ve ruhumuzda yaşıyoruz.

Şehitlerimiz artık bizler için kutsal birer varlık olmuşlardır. Hatıralarına, milletçe yaşadığımız sürece hürmet göstereceğiz. Son günlerde yaşanan bu kalleş saldırılardan sonra herkez haklı olarak sinirlerini belli eden yazılar yazmaktadır. (Bu yazıları yazanlara söyleyeceğim tek şey yazdıkları az bile kalmaktadır.) Ancak şunu asla unutmamalılar “Gözümüzün gördüğü ilk düşman, asla gerçek düşman değildir.” Atalarımızdan bize miras kalan bu öğretiye ben her zaman çok önem veririm.

PKK sadece bir kuduz köpektir. Bizler sadece bu teröristlere odaklanırsak hiçbir zaman sonuca gidemeyiz. İran’ın Farsi Acemleri, bizler için en az ( neredeyse ) İsrail Siyonistleri kadar tehlikelidirler. Milletimiz ve devletimiz, bu iki sinsi düşmanla aynı anda baş etmek zorundadır. Bu mücadeleyi en sakin olanlar, olaylar karşısında paniğe kapılmadan plan yapabilenler, soğukkanlı kalabilenler kazanacaktır.

Şehitlerimizle ve bu konularla ilgili önümüzdeki günlerde daha uzun paylaşımlar yapıp, düşüncelerimi detaylıca yazacağım.

Kıymetli Dostlarım; Türkmenistan Devletinin, 27 Ekim 1991 tarihinde bağımsızlığına kavuşmasını tüm kalbimle kutluyorum. Gelecekte kurulması muhtemel olan, Türk Birliğinin en önemli parçalarından biri olacak olan Türkmenistan halkını, saygıyla selamlıyorum.

Kıymetli Dostlarım; Ayrıca birkaç gün önce Hicri yeni yıla girmemizden dolayı tüm Müslümanların Hicri yeni yılını da kutluyorum.

Değerli fikir adamlarından Turancılığın (Türk Birliğinin) yılmaz savunucusu olan Ziya GÖKALP’in geçen günlerde ki ölüm yıldönümünden dolayı kendisini saygıyla anıyor, YÜCE ALLAH’tan rahmet diliyorum.

Kıymetli Dostlarım; Birkaç gün önce vefat eden, eski Genelkurmay başkanlarından olan Sayın Doğan Güneş’e de YÜCE ALLAH’tan rahmet diliyorum. Kendisi ile yüz yüze hiç tanışmadım ancak kendimi bildiğimden beri Kafkasya için yapılan tüm çalışmalarda kendisinin çok büyük katkısı olduğunu biliyorum. Kendisi ülkemiz için olduğu kadar Kafkas halkları içinde çok değerli bir insandı.

YÜCE ALLAH’a emanet olun.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
serdar Gönderi no: 154636  /
serdar
Reis sana ben kurban olayim tek sozum bu
halil-akinci@windowslive.com Gönderi no: 154390  /
sayın abim düsüncelerin ve tespitlerin cok dogru insallah dedıgın gıbı olcak ve turk birligi kurulacaktır rabbim her daim yanında olsun
HASAN ÖTEBAŞ Gönderi no: 154336  /
HASAN ÖTEBAŞ
SAYIN REİSİM nasılsın özledik be reis seni ben tarsustan en buyuk hayranından biriyim inşallah bir gün görüşme fırsatım olur reis. sen ayakta durduğun surece benm bir kat daha umudum artıor bu ülkenn senin gibi bir reis ihtiyacı ve senin arkandan yürüyen bizim gibi milyonlarca bozkurt var olduğu surece kımse bu ülkeye zarar veremez verecek olan elleride biz bozkurtlar kırarız evel allah saygılarım REİS.. mersine geldiğinde görüşme fırsatı bulmayı çok isterim iyi geceler REİS...
vedat Kılıç Gönderi no: 154332  /
vedat Kılıç
Selamın aleyküm reisim. Aralık ayında inşallah Allah nasip ederse evleniyorum istanbul da fatih evlendirme dairesinde nikahım olcak inşallah. Bu mutlu günümde yanımda nikah şahidim olursan çok mutlu edersin çok mutlu olurum abi konuyla ilgili inşallah geri dönüş yaparsın abi Allaha emanet ol reis... bir umuttur yaşamak....
gmmckahveci@hotmail.com Gönderi no: 154296  /
Degerli reisimiz aramıza tekrardan katılmanınız şahsım ve dostlarım adına çok sevindirici olmuştur ben şahsım elininizi bükülmeyen bileginizi tutma öpme şansına yalıköy beykozda nasip oldum. onur şeref sizle taraf olana yakışır yazılarınızı son olaylarla ilgili yaklaşımlarınızı okuyorum düşüncelerinize canı gönülden katılıyorum sen bizlere mafyayı yada vurmak kırmayı haksız kazancı ögretmiyorsun ne olursa olsun bir umuttur yaşamak ama bence harekete geçme vakti gelmedimi been umudumuzu yitirmek vede umutsuzluga kapılmak istemiyorum. ellerinizden öpüyor saygı ve selamlarımı sunuyorum eşim ve çocuklarım adına ALLAH aemanet ol. reis
evrak.esin@hotmail.com Gönderi no: 154284  /
merhabalar ben sizin büyük bir hayranınızım sizinle görşmek çok istiyorum
yusuf eser Gönderi no: 154279  /
yusuf eser
sayın sedat abim ilkkez sitene girerek seni tanıma fırsatı buldum. mert ,efendi, cesur vatansever, zalimin karşısında mazlumun yanında bir delikanlı olarak artık biliyorum sevgi ve saygılarımla .
Yunus Emre Kulak Gönderi no: 154268  /
Yunus Emre Kulak
Sende ALLAHA emanet Ol Reis...
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız