Duyurular

08.10.2014

Kıymetli Dostlarım;

Bir önceki gün tezkere ile ilgili yaptığım paylaşımda ki konulara, sayıları az da olsa bazı arkadaşlarımız farklı yorumlar yapmışlar. Bazı genç kardeşlerimiz Milliyetçi Hareket Partisi ile uğraşmamamı istemişler. Beni Reis’ olarak sevdiklerini bu yüzden üzüldüklerini belirtmişler. O kardeşlerime şunu söylemek isterim ki; Ben şuana kadar MHP ile uğraşmadım sadece durum tespitleri yaptım ve yaşanan tüm gelişmelerde yaptığım durum tespitlerinin doğru olduğunu gösterdi. Sayın Davutoğlu’nun AK Parti’nin başına getirilme sebebi olarak Milliyetçi Hareket Partisi’nin oylarına yönelik bir yol izleyeceklerinin en bariz göstergesi olduğunu söylediğimde ve Sayın Davutoğlu’nun eski ülkücü olduğunu, okul başkanlığı yaptığını yazdığımda bazı detaylı açıklamalar yaptıktan sonra da bu çalışmanın MHP tabanında karşılık bulabileceğini söylediğimde MHP üst yönetimi ve onların yakını olan gazeteciler beni AK Parti’ye el altından çalışmakla suçladılar. Ancak son günlerde kendilerine yakın gazetecilerde köşe yazıların da bu konuya değinip MHP üstü yönetimini dikkatli olmaları konusunda uyarıyorlar. Kıymetli dostlarım sizlerinde bileceği üzere buna siyasi öngörü yeteneği deniyor. Karanlık adam olmakla suçladıkları şahsım, tüm tespitlerinde ve tüm uyarılarında haklı çıkarken, ülkeyi yönetmeye talip olduklarını söyleyen bu arkadaşlar ise 20 sene de sadece üç tane doğru tespit yapabildiler. Birincisi Cumhurbaşkanlığı seçiminde bir çok baskıya rağmen meclise gelerek ülkenin krize girmesini engellediler ( Sayın Abdullah GÜL’ün Cumhurbaşkanı olduğu oylama). İkinci doğru öngörüleri ise türban yasağının kaldırılmasında ki gösterdikleri tavırdı. Üçüncüsü ise yurt dışına asker gönderme teskeresine birkaç gün önce evet oyu vererek destek olmalarıydı.

20 sene boyunca bu üç doğrunun haricinde hiçbir şey yapamayıp binlerce hata yapan bir üst yönetimin takdir edersiniz ki 8 ay sonraki seçimlerde de bir varlık gösterebilmeleri asla mümkün olmayacaktır. İlk satırlarda söylemiş olduğum gibi ben MHP üst yönetimine karşı muhalefet yapmadım. Onlara sadece ücretsiz ders verdim. Cenaze çelenginden ismimin çıkarılmasıyla ilgilerinin olmadığını parti merkezinden bir açıklama yaparak kamuoyuyla paylaşmazlarsa seçim öncesinde çok sert muhalefet yapacağımı şimdiden belirtirim. Benden muhalefet yapmamam için ricada bulunan arkadaşlar acaba neden Milliyetçi Hareket Partisi’nin üst düzeyine bu olayla ilgi açıklama yapmanız en doğru olandır diyerek bana yapılan haksızlığı düzeltmek için gayret sarf etmiyorlar.

Bir de Şefkat Çetin ve saz heyeti benim yazılarımda Sayın Devlet Bahçeli’yi hedef aldığımı söyleyerek şahsıma sevgi besleyen genç ülkücü arkadaşlarımızı bana karşı sevgi beslememeleri konusunda devamlı uyarıyorlarmış. Ben siyaseten aldığı bazı kararları doğru bulmasamda Devlet Abi’ye karşı asla hakaret etmedim ve etmem. Benim tüm sözlerimin muhatabı MHP’yi sarmış olan Şefkat Çetin ve saz heyetine yöneliktir.

Eğer bir aksilik olmazsa yarın ki yapacağım paylaşımda bu konuya da kısmen değineceğimi bilmenizi isterim. “Yaşadığımız dünyada bazı insanlar o kadar gariptir ki gerçekleri hakaret sayarlar”. MHP üst yönetiminde ki Şefkat Çetin ve çetesi de bu insanlardandır.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
halil-akinci@windowslive.com Gönderi no: 154389  /
allah senı ve senın gıbı vatansever abilerimizi başımızdan eksik etmesin insallah nasip olurda tanısırız abim
Ahmet mailmail Gönderi no: 153530  /
Ahmet mailmail
Selamın aleyküm abi yüce Allah yar ve yardımcın olsun. Allaha emanet ol
www.sahin001@hotmail.com Gönderi no: 153522  /
Çorum dan selamlar ağzına ve yüreğine sağlık Resim sizi cok küçük yaştan beri takip eden iki yakın arkadaşız nasip olursa seninle tanışmaya istiyoruz sırf tanışmak için Istanbula gelicez mesajimizi dikkate alırsan çok seviniriz REISIM
Alper Burak KISA Gönderi no: 153509  /
Alper Burak KISA
Reis ağzına eline emeğine ve yüreğine sağlık..tespitlerin yerinde ve çok doğru bir tespittir..şahsımın gönül vermiş olduğu partide adını anmak bile istemediğim Şefkat Çetin ve onun gibiler olduğu sürece ne birlik olunur nede iktidar olunur..Sizin göndermiş olduğunuz çelenk rahmetliye ve ailesine göstermiş olduğunuz saygı ve sevginin göstergesidir..O çelenkten isminizi kaldırtan şahsın yapmış olduğu hareket ise alçaklık ve şerefsizliktir..(affınıza sığınarak söylüyorum)
burak yeğen Gönderi no: 153507  /
burak yeğen
sedat abim öğretim hayatım esnasında maddi sıkıntılar çekmekteyim :( siz değerli abimden yardımlarını talep ediyorum
olcaycan23@hotmail.com Gönderi no: 153505  /
öncelikle selam ederim rabbim yar ve yardımcınız olsun bir yayınevi projemiz var bu konuyla alakalı görüşmek isterim randevu talebederim ALLAH a emanet olunuz RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN
Ismet Karabicak Gönderi no: 153499  /
Ismet Karabicak
Reisim Yerden göhe haklisin. Onyedi senedir At nali toplamaktan bikdik usandik. Ayrica bunlar degilmi Ülkü ocaklarini ve ülkücülügü yok eden. Basarisizliklarindan dolayi utanmiyorlarda. Onurlu insan birakir gider, yerine bu kutsal davayi yürütebilecek Ülkücü kardeslerimiz gelir..Sevgiler saygilar......
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız