Duyurular

Kıymetli dostlarım,

Hain 15 Temmuz darbe teşebbüsünün birinci yıldönümünde Çengelköy Şehitliği’ndeki yaptığım konuşmamda; ‘’Vatan evlatları olarak YÜCE ALLAH korusun eğer ki fetöcüler ve bölücüler devletimizi yıkmayı başarırlarsa, onları bayrak direklerine asacağız!’’ demiştim.

Bu konuyla alakalı savcılık makamının hakkımda açtığı dava ile ilgili karar bugün çıktı: Yargılama sonucu beraat ettim.

Mahkeme kararının verildiği andan itibaren hem fetöcü hem de bölücü basın yayın organları ve gazeteciler şahsımla ilgili adeta kudurmuşcasına yazılar yazmaktalar.

Bölücüler yazılarında (Hüdapar) Hür Dava Partisi’ne duygu sömürüsü yapıp; ‘’Kürt düşmanı Sedat Peker’in ve çeşitli isimlerin desteklediği Cumhur İttifakı’na nasıl oy vereceksiniz?’’ diyorlar.

Benim liderliğine, komutanlığına en çok değer verdiğim kişilerden birisi Aksak Timur’dur. Osmanlı İmparatorluğu dahil olmak üzere hemen hemen tüm devletleri yenmiş, o zaman ki bilinen dünyanın neredeyse yarısını işgal etmiştir.

Bayramda tüm kardeşlerim ve yeğenlerimle kalabalıkça sohbet ederken onlara Türk kanı taşıyan Timurlenk’i anlatmıştım. Ancak sohbetimin sonunda; ‘’Ne kadar büyük bir lider olursa olsun rakiplerine karşı elde ettiği galibiyetlerden sonraki davranışlarını hiç bir zaman kendi ruhuma uygun bulamadım.’’ demiştim. (Yıldırım Beyazıt Hanı Ankara savaşında yendiğinde Yıldırım Beyazıt’ın birbirine çok aşık oldukları bilinen eşini kendi askerlerinden birine hediye edip, Yıldırım Beyazıt Hanı’da bir filin üstünde yaptırdığı kafeste gezdirmesi gibi.)

Ancak Mescid- Aksa’nın Muhafızı, Kudüs’ün Fatihi Selahaddin Eyyubi’nin savaşlardaki galibiyetlerinin ardından düşmanlarına ve düşmanlarının ailelerine karşı göstermiş olduğu asilce tavırları gururla okuduğumu söyledim.

Selahaddin Eyyubi’nin Kürt asıllı olması kardeşlerime ve yeğenlerime onu gururla anlatmama hiç bir engel teşkil etmedi.

Ya da Arap asıllı olan Hz. Hamza (r.a.) veya Halid bin Velid’in (r.a.) üstün özelliklerini anlatırken de hiçbir zaman kibir duymadım.

YÜCE ALLAH’a yemin olsun benim için Kürt düşmanı diyenler haindirler, kalleştirler! Benim ölçüm bellidir. Ben YÜCE ALLAH’ı seveni severim. Ben kutsal dinimizi seveni severim ve ben bu vatanı seveni canımdan çok severim.

Beni galayana getirmek için boşuna çaba sarfetmeyin. Bir tane normal vatandaşımızı bile kandırabilmeniz için ekmeğinize yağ sürmeyeceğim. Dün ne dediysem bugün de aynısını diyorum. Ortadoğu coğrafyasında Türklerin, Kürtlerin ve Arapların kaderi birlikte yazılmıştır. Beraber olursak var oluruz, ayrılırsak ise mahvoluruz.

Kıymetli dostlarım, seçimlere çok az bir zaman kaldı. Mecliste Cumhur İttiafakı’nın çoğunluğu için var gücümüzle mücadele etmeliyiz. İlk Partili Cumhurbaşkanı olarak da Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı mutlaka seçtirmeliyiz.

Not: Kıymetli dostlarım bugün 17:00’da Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 17/2 Çukurambar adresinde bulunan Nişangah Atış Poligonunun açılışına tüm dostlarımız davetlidir.

TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
BURAK OĞUZ Gönderi no: 181358  /
BURAK OĞUZ
SELAMÜN ALEYKÜM , MUHTEREM REİSİM ! TÜRK - İSLAM DAVASI UĞRUNA ÖMRÜNÜ , MALINI , CANINI VE BÜTÜN VARINI ORTAYA KOYMUŞ OLMANIZ HUSUSUNDA SİZLERE DEĞİL KELİME HARF SÖYLEYEBİLECEK MEZİYETE SAHİP OLMAYAN BİR TAKIM İNSANLARIN , SAYGIDEĞER ŞAHSINIZ VE DAVA ARKADAŞLARINIZIN YÜZÜNE BAKACAK DURUMLARI VE UMUTLARIMIZI BAĞLADIĞIMIZ YAŞAMA GAYEMİZ YÜCE MİLLİ İDEALLERİMİZİ TAŞIYACAK YÜREKLERİ YOKTUR !.. AĞALARINIZ , EFENDİLERİNİZ , KAHYALARINIZLA VE HATTA EN TEPELERİNİZDEKİ EN TEPEDELENLİ PAŞALARINIZ DA GELSE ; '' SAYIN SEDAT PEKER REİSİMİZ '' İN VE DE BİZ GARİPLERİN DERDİNDE CANIMIZ AĞABEYİMİZ'İN YOLUNDAN GİTMEK GAYRETİNDEKİ TÜRK - İSLAM GENÇLİĞİ'NİN NAZARINDA '' 5 KURUŞ '' DEĞERİNİZ KALMAMIŞTIR !.. EFENDİLER , YÜCE ALLAH'TAN BAŞKA DAVALARI KOVALAYAN YA DA TÜRK - İSLAM FİKRİYATININ DIŞINDA YENİ BİR ŞAHSİYETİ SİLİK GÜRUH ORTAYA ÇIKARDINIZ ; AMA YETMEDİ , BİR '' SAYIN SEDAT PEKER REİSİMİZ VE BİZ YİĞİT GÖNÜLDAŞLARI '' NI KİRLİ EMELLERİNİZE ALET ETMEKTEN UTANMADINIZ !.. EFENDİLER , BIRAKIN SEVABINI VE MÜKAFATINI YÜCE ALLAH'TAN BEKLEYEN BİR DERVİŞ FELSEFESİNİ BENİMSEMİŞ ASLANLAR GİBİ ASİL DURUŞUYLA AZİZ TÜRK MİLLETİ'NİN BAĞRINDAN ÇIKIP EFSANE GİBİ HAYATIYLA İSPAT EYLEMİŞ '' SAYIN SEDAT PEKER REİSİMİZ '' E İFTİRALARLA DOLU KAMPANYALARINIZI DA ; ÇIRPINIŞLARINI DUYDUĞU GARİPLER İÇİN DİMDİK DURMAYI VE YETİMLERİN ÜZERİNE KOL KANAT GERMEYİ HAYATININ GAYESİ EDİNMİŞ BİR '' RUH ADAM '' İÇİN , HAYKIRDIĞINDA KARŞISINDA DURAMAYACAĞINIZ BİR '' BABACAN REİSİMİZ '' İN YOLUNA ÇIKAMAZSINIZ HADİ DE , BARİ ARDINDAN HANÇERLER SALLAMAYIN !.. EZCÜMLE DİYECEĞİMİ ODUR Kİ , MALLARINIZI SATABİLİRSİNİZ , MÜLKLERİNİZİ SATAR HATTA KİRAYA DAHİ VEREBİLİRSİNİZ ; ANCAK , UNUTMAYIN Kİ AĞALAR , '' YİĞİTLİKTEN ŞANI YÜRÜMÜŞ BİR REİS '' İÇİN YAPILACAK DURUŞ SATMAK DEĞİL KALLEŞÇE , DURMAK LAZIM ADEMCE VE KARDEŞÇE !.. SELAM , SAYGI , BÜTÜN HAYIR DUALAR VE KARDEŞLİĞİN ÖNDERLİĞİNDE AHİRETTE YÜCE ALLAH'IN HUZURUNDA ARZ EDİLECEK CAN-I GÖNÜLDEN DOSTLUKLAR DİLERİZ !..
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız