Duyurular

Kıymetli genç arkadaşlarım,

Kıymetli genç arkadaşlarım,

BÜYÜK ÖNDER ATATÜRK’ün sizler için bayram olarak belirlediği, kurtuluş mücadelesi için Samsun'a ilk çıkış tarihi olan 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyorum.

Eğer müsaade ederseniz sizlere birkaç tane dostane tavsiyede bulunmak isterim. Birçok kez duyduğunuz üzere bugünün gençleri şöyle hatalar, böyle olumsuz, kötü şeyler yapıyorlar diye söylenen sözlere çok fazla önem vermeyin.

Bizler, bizden önceki nesillerden çok daha iyi çıktık. Bizden sonraki nesiller de bizden daha iyi çıktılar. Sonraki nesiller onlardan daha iyi çıktı.

Kendini beğenmiş fakat aslında hiçbir özelliği olmayan insanların söylediklerini sırf yaşları büyük diye ciddiye alıp moralinizi asla bozmayın.

Size sağladıkları imkanları kısmayla tehdit eden ebeveynlerinizin bu yöndeki baskılarını da hiç önemsemeyin. İnanın ki onlar sizin yaptığınız hatalardan çok daha fazlasını yaptılar.

Kendilerini bilge birer kişilik olarak görseler de aslında aynı kalıptan çıkmış eski dünyanın insanlarıdır onlar. Her yeni nesilde dünya yeniden şekillenir. Eğer ki bu yenilenme yaşanılamıyorsa bilin ki o zaman gerçekten tehlike var demektir.

Sizi yaptığınız hatalarla eleştiren öğretmenlerinizin ve büyüklerinizin sözleri moralinizi bozmasın.

Çünkü hata yapmayan insan, zaten yaşadığı süre boyunca hiçbir şey yapmamış demektir.

Tüm kalbimle biliyor ve hissediyorum ki sizlerin sayesinde bu coğrafyada başlayan yeni vizyon ile YÜCE MİLLETİMİZ, önce Ortadoğu’da sonrasında ise tüm dünyada etken güçlerden biri olacaktır.Belli bir zaman sonrasında ise inşallah tek güç olacaktır.

Bu anlattıklarım bir hayal değildir. Bir şeyin daha önceden başarılmış olması onu hayal olmaktan çıkarır. Çünkü başarılmış bir şey mutlaka bir daha başarılacaktır.

Tarih iyi okunduğunda bu başarı grafiğinin bizim milletimizin DNA'sında olduğu net bir şekilde görülecektir. Hayallerinizi lütfen çaldırmayın kardeşlerim.

Bir gün tüm cihanı aleme YÜCE ALLAH’ın adının ve adaletinin YÜCE MİLLETİMİZİN rehberliğinde hakim kılınacağına olan inancınızı asla kaybetmeyin kardeşlerim.

24 Haziran partili cumhurbaşkanlığı seçimleri bizim için çok önemli bir dönemin anahtarıdır. Bu seçim, yaşadığımız kırılgan Ortadoğu coğrafyasında var olmamızın anahtarı olacaktır.

Ben Cumhur İttifakına oy vereceğim. Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk partili cumhurbaşkanı olabilmesi için gayret göstereceğim.

Sizden de ricam ve isteğim lütfen oyunuzu bu şekilde kullanın. Bu seçim siyasi partilerin çalışma potansiyeline kurban edebileceğimiz bir seçim değildir.

Bu seçim TÜRK MİLLETİ olarak gidişata el koymamız gereken bir seçimdir.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Suskun Gönderi no: 181297  /
Suskun
Oylarımız Recep Tayyip Erdoğan na dır meydan okuyan korkusuz mücadeleci tek adam
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız