Duyurular

ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR’E YILIN GENÇLİK KAHRAMANI ÖDÜLÜNÜ VERECEK OLMAK BENİM İÇİN EN BÜYÜK ŞEREFTİR!

Kıymetli dostlarım,

Geçtiğimiz günlerde ziyaretime tanışmak, sohbet etmek amacıyla Cennet Mekan Şehidimiz Ömer Halisdemir’in kardeşi ve başkaca bir kaç yakını daha beraber geldiler. Karşılıklı olarak detaylıca sohbetlerde bulunduk.

İlk önce ziyaretime gelen Soner Halisdemir kardeşimin tip olarak şehidimize ne kadar çok benzediği dikkatimi çekmişti. Daha sonrasında ise sohbet ettikçe ruhundaki kahramanlık ve vatanseverlik duygusunun abisiyle aynı olduğunu gördüm. Bu beni gerçekten çok şaşırttığı gibi çok da duygulandırdı.

Bu görüşmeden kısa bir süre sonra beni Türkiye Gençlik Ödülleri organizasyonunu düzenleyen yetkililer arayarak, Türkiye Gençlik Kahramanlık ödülünü Şehidimiz Ömer Halisdemir adına ailesine vereceklerini, yapılan oylama ve istişarelerde de bu ödülü benim şehidimizin ailesine takdim etmemi uygun gördüklerini söylediler.

Takdir edersiniz ki hayatımda birçok ödül aldım, bir çok ödül verdim. Hepsi birbirinden anlamlı ödüllerdi. Ancak ilk defa ruhumda bu kadar ağır bir yük hissettim. (Çünkü son yüzyılın yetiştirdiği en büyük kahramanlarımızdan birine layık görülen ödülü ben takdim edecektim.)

(Ödül töreni Maslak Tim Show Center’da 14 Mayıs Pazartesi günü Saat:20.00’da gerçekleşecek. Törene izleyici olarak katılmak isteyen arkadaşlarımız sayfa sorumlusu arkadaşlarımızı arayarak isterlerse davetiye alabilirler.)

Bir tarafta vatanı için gözünü kırpmadan kendini şehit ettiren Ömer Halisdemir kardeşimiz ve onun gibi şehit olmak için bir saniye bile düşünmeyecek başta Soner Halisdemir kardeşimiz olmak üzere diğer tüm aile fertleri… Diğer tarafta ise düşündükçe ruhumun derinliklerinin acıyla dolmasına, midemin bulanmasına sebep olanlar.

Bunlar kimler mi? Eğer sıkılmazsanız size de bahsedeyim. Mevcut istikrarın imkanlarıyla milyar dolarlık servete ulaşıp ancak daha sonrasında el altından paralarını yurtdışına kaçırarak ülkede çok büyük kriz olacak, sen de paranın bir kısmını yurtdışına çıkar diye goygoyculuk yapan sözde Ak Partili iş adamları…

Fetöcüleri ileride serbest bırakmak için kurulmak istenen düzenin belki de farkında olmayarak parçası olan (başka partiye transfer olan milletvekilleri…) Bir dönem vatan severlerin ablası olarak bilinirken, şimdi Fetöcülerin ablası olmayı gururuna yedirebilenler… Cennet Mekan Erbakan hocamızın koltuğunda oturduğunu söyleyen ancak Fetöcülerle, PKK’nın uzantılarıyla iş tutmayı normal görenler…Ve inanınki dostlar daha da neler neler…

İşte bu yüzden Şehitlerimize mahçup olmamak kalanlar olarak da utanç duymamak adına Cumhur İttifakını mutlaka desteklemeliyiz.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız