Duyurular

İLAHİ ADALET

Kıymetli Dostlarım,

Hepinizin bildiği üzere Ergenekon davasından dolayı haksızca Silivri Cezaevi'nde uzunca bir süre kaldım. Cezaevinde bolca vaktim olduğu için geçmişi yorumlar, bazı anlar da kendi kendime gülerdim.

Bu anlarıma denk gelen bazı infaz memuru arkadaşlar neden güldüğümü merak edip sorarlardı. Bende onlara benim hayatımda her senenin iki, üç ayı Silivri’deki Klassis Oteli'nin en güzel odasında geçerdi. Şimdi ise hücrede tek başıma yatıyorum derdim.

Bunun üzerine infaz memuru arkadaşlar bunu düşününce moralinin bozulması gerekmez mi Reis derlerdi. Ben de onlara bizler kadere inanan, Amentü'ye iman etmiş insanlarız iyi olunca ALLAH’tan diyip mutlu olmak güzelse, sıkıntılı günler geldiği zaman bu anları da şükürle karşılamanın imanımızın, inancımızın gereği olduğunu söylerdim.

YÜCE ALLAH’a şükürler olsun ki fetönün şahsıma yapmış olduğu tüm zulüm dolu imtihanları başım dik bir şekilde geçerek tekrardan güzel ve özgür günlerime ulaştım. Silivri Rizeliler Derneği'nin Pazar günü saat 12:00 ve 18:00 arasında düzenleyeceği Hamsi ve Horon Festivali'ne 10 binlerce kardeşimizle katılacağız.

Beni haksız yere Silivri zindanlarına atan şu anda ise Silivri zindanlarında kendileri yatan fetöcülere gür sesimizi duyuracağız! Bu sayede ise ilahi adaletin ne olduğunu ve var olduğunu hem bu zalimlere hem de dünyadaki tüm zalimlere anlatma imkanı bulacağız.

Kıymetli dostlarım benim için anlamı olan bu etkinliğe katılmak isteyen tüm dostlarımız benim davetlimdir.!

ADRES: SİLİVRİ SAHİLİ FESTİVAL ALANI FESTİVAL SAAT 12:00 VE 18:00’ DA GERÇEKLEŞECEKTİR.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Mustafadanis0641@gmail.com Gönderi no: 181172  /
Selamın aleyküm abim yeni evladım oldu gelip evimizi şereflendirmenizi bizleride ziyaret etmenizi istiyoruz GÖKHAN kara abi den çok ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım çok yazdım sizin sayfanız zannederek inş size ulaşır
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız