Duyurular

Bordo Bereliler Afrin’de 2 filminin galasına onur konuğu olarak davet edildim..

Kıymetli Dostlarım,

Bordo Bereliler Afrin’de 2 filminin galasına onur konuğu olarak davet edildim. Filmde emeği geçen tüm değerli dostlara bu şerefi bana layık gördükleri için teşekkür ediyorum.

Gençliğimin ilk yıllarında tüm Müslüman ve TÜRK Dünyasında yaşanan sorunlara elimden geldiğince gücümün yettiğince dahil olacağıma YÜCE ALLAH’ın huzurunda söz vermiştim.

Bugüne kadar bu anlamda verdiğim mücadeleyi bir görev bilinciyle yaptım. Bu yüzden dolayı tüm görev adamları gibi hiç bir teşekkür veya taktir beklemedim.

Ancak Tüm yapılanları görmezden geldiği gibi bunları eleştiren bazı insansı canlıların var olduğu ülkemizde Bordo Bereliler Afrin’de filminde emeği geçen ve şahsıma bu mücadelelere yaptığım katkılardan dolayı onur davetlisi şiltini layık gören tüm dostlara teşekkür ediyorum.

Makina Kimya Endüstrisinin bu filme her anlamda katkı sağlamış olmasıda bence kesinlikle çok anlamlı bir gerçekliği meydana getirmiş. Savunma sanayi film sanayi birbirlerini destekleyen sektörler olduğu için bu şekilde görünürlüklerini ve bilinirliklerini arttırmış olmaları bence çok doğru bir strateji planlaması olmuş.

İnşallah bir gün bizde Hollywood’daki gibi dev bütçeli filmler çekip yeni yetişen nesillere vatan severlik duyusunu çok daha belirgin anlamda anlatabiliriz. Ben bugünlerin çok uzak olmadığını düşünüyorum. (YÜCE ALLAH’ım inşallah en kısa sürede nasip etsin.)

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
ÖMER AKAY Gönderi no: 181067  /
ÖMER AKAY
YÜCE ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN REİSİM
s.gokcen07@gmail.com Gönderi no: 181063  /
Helal olsun taktire şayan yaptiklariniz kardesim Allah razı olsun..
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız