Duyurular

TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM

Kıymetli Dostlarım,

1989 yılında gençlik olaylarından dolayı Paşakapısı Cezaevi'nde yatarken sol dünya görüşüne sahip olan Maltepeli Kel Faruk lakabıyla tanınan Faruk ILGAZ ile cezaevinde tanışmıştım. Kendisiyle fazlaca bir samimiyetim yoktu.

Bazı sebeplerden dolayı cezaevinde sol dünya görüşüne sahip olan bir mahkum grubuyla kavga etmiştim. Kendisi solcu olduğu halde kavgada benim haklı olduğumu bildiği için benim tarafımı tutarak kendi dünya görüşüne sahip olan insanlara karşı kavgaya dahil olmuştu.

Şahsımı fazlaca tanımadığı halde sadece haklı olduğumu bildiği için benim yanımda kendi dünya görüşüne sahip insanlarla kavga eden solcuların yaşadığı bir ülkeden emperyalizmi öven onlarla müttefiklik yapan solcuların yaşadığı bir ülkeye nasıl dönüştüğümüzü gerçekten kendimi ne kadar zorlasam da anlayamıyorum.

Faruk Ilgaz kardeşimi mezarının başında ölümünün 1. yıl dönümünde ruhunun huzurlu ve mutlu olması için YÜCE ALLAH’a dua ederken sol dünya görüşüne sahip olan bir babanın çocuğu olarak yukarıdaki satırlarda anlattığım keşmekeşi ve saçmalığı düşünmekten de kendimi maalesef ki alamadım.

TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız